Сьогодні 27 липня 2024 р.

Результати матчів неділі, 26 листопада

«Футбольний клуб»

Розклад зустрічей топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

18:30   ЕВЕРТОН – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД 0:3
            Позбавлений 10 очок і переміщений до зони вильоту «Евертон» Віталія Миколенка (9 ігор, 2 голи), перервав свою триматчеву безпрограшну серію.

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур***
15:00   ВІЛЬЯРЕАЛ – ОСАСУНА 3:1
17:15   РЕАЛ СОСЬЄДАД – СЕВІЛЬЯ 2:1
19:30   КАДІС – РЕАЛ 0:3
             Здобувати виїзні очки «Реалу» допомагав наш Андрій Лунін (4 гри, 2 пропущені м’ячі), який захищав ворота мадридців у попередньому турі.

16:00   ЕМПОЛІ – САССУОЛО 3:4
            «Емполі» Віктора Коваленка (5 ігор, 1 гол) поступився у лобовій зустрічі конкуренту та повернувся у зону вильоту. Українець вийшов на поле на 70-й хвилині та вже другий тур поспіль забив супернику, зрівнявши рахунок у зустрічі. Проте, вже згодом офіційний сайт Серії А перезаписав цей забитий м'яч на захисника суперника Матіаса Вінью.
            ФРОЗІНОНЕ – ДЖЕНОА 2:1
            Уже три місяці «Дженоа» Руслана Малиновського (11 ігор, 1 гол, 2 асист) не знає смаку виїзних звитяг... Що стосується українця, то руслан вийшов у стартовому складі та в першому таймі потужним ударом зрівняв рахунок у зустрічі, а на 80-й хвилині залишив поле. Його парнтери пропустили в компенсований час...

14:30   ГЕНТ – ЮНІОН 1:1. Чемпіонат Бельгії, 15-й тур
            «Гент», який на старті групової стадії Ліги конференцій розійшовся миром із «Зорею» (1:1) і знову зустрінеться з нею 30 листопада, довів безпрограшну серію в чемпіонаті до чотирьох матчів.

* – трансляція на OTT-cервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.