Сьогодні 27 липня 2024 р.

Італія, 25-й тур. Монца – Мілан 4:2

У рамках 25-го туру чемпіонату Італії «Мілан» вирушив на виїзд до «Монци». Уже після першого тайму рахунок був 2:0 на користь господарів. Стефано Піолі одразу почав реагувати на такий перебіг подій, внаслідок чого одразу після перерви здійснив потрійну заміну.

Проте, на 53-й хвилині гри Лука Йович отримав пряму червону картку і підставив своїх партнерів по команді.

За дев'ять хвилин Олів'є Жиру, який вийшов на заміну, відіграв один гол, а на 88-й хвилині Пулішич, здавалося б, дасть змогу «Мілану» щонайменше не програти в цій зустрічі. Однак це було не так...

На 90-й хвилині Бондо з передачі Мальдіні вивів свою команду знову вперед, а на 95-й хвилині Коломбо встановив остаточний рахунок у матчі – 4:2.

«Россонері» не скористалися шансом випередити «Ювентус» й посісти друге місце в турнірній таблиці. «Монца» залишилася на 11-й сходинці, але тепер має три очки переваги над «Дженоа».

МОНЦА – МІЛАН – 4:2
Пессіна (45, з пенальті), Мота (45+5), Бондо (90), Коломбо (90+6) – Жиру (64), Пулішич (88).
Монца: Ді Грегоріо (Соррентіно, 43), Бірінделлі, Іццо, Марі, А.Карбоні, Пессіна, Гальярдіні, В.Карбоні (Бондо, 66), Кольпані (Мальдіні, 81), Мота (Перейра, 81), Джурич (Коломбо, 66).
Мілан: Маньян, Флоренці (Муса, 83), Габбія, Тіав, Ернандес, Адлі (Рейндерс, 46), Беннасер (Жиру, 65), Лофтус-Чік, Окафор (Пулішич, 46), Йович, Чуквуезе (Леау, 46).
Попередження: Джурич (33), Пессіна (45+7), Мота (76) – Габбія (83).
Вилучення: Йович (52).

19 лютого 2024 00:02