Сьогодні 27 липня 2024 р.

Італія, 17-й тур. Фрозіноне – Ювентус 1:2

«Фрозіноне» не знав перемог протягом трьох турів, тримаючись на 13-й позиції, тож у домашці з «Юве» на цей колектив ніхто не ставив. Свій статус фаворита туринці підтвердили вже на 12-й хвилині – рахунок відкрив 18-річний нападник Їлдиз, який вперше вийшов у основі «б'янконері». Кенан пройшов трьох захисників на лівому краю штрафного, після чого пробив під ближню стійку. 0:1.

Турок став наймолодшим іноземцем в історії «Юве», якому вдалося відзначитись голом у Серії А. Втім, розвинути свій успіх гості не змогли. «Фрозіноне» тримався на рівних, а на початку другого тайму ще й рахунок зрівняв. Туринці пропустили пас Монтерізі по флангу в свій штрафний – Баєс же підхопив м'яч та легко переграв Щенсни - 1:1.

До 80-ї хвилини цифри на табло не змінювались. Здавалося, що підопічні Массімо Аллегрі слідом за «Міланом» оступляться у провінції, однак клас дався взнаки. На 81-й хвилині Влахович замкнув подачу від Маккені, а на 89-й серб прийняв пас на хід лівим напівфлангом та пробив у ближній кут. Лише перший з цих голів зарахували (другий пройшов з офсайду), але і цього вистачило для перемоги.

«Ювентус» набирає 40 очок. «Б'янконері» відриваються від третьої позиції, де засів «Мілан», на сім очок – а до першої «Ювентусу» не вистачає всього одного залікового балу.

ФРОЗІНОНЕ – ЮВЕНТУС – 1:2
Баєс (51) – Їлдиз (12), Влахович (81).
Фрозіноне: Тураті, Лірола (Баєс, 30; Квернадзе, 79), Монтерізі, С.Романьолі, Лусуарді, Барренечеа, Брешіаніні, Геллі, Гаррітано (Харруї, 68), Суле, Жорже (Хеддіра, 68).
Ювентус: Щенсни, Даніло, Бремер, Алекс Сандро (Гатті, 27), Камбіазо (Веа, 69), Локателлі (Ніколуссі Кавілья, 55), Маккенні, Рабіо, Костич (Ілінг-Джуніор, 54), Мілік, Їлдиз (Влахович 55).
Попередження: Камбіазо (20), Маккенні (43).

23 грудня 2023 16:01