Сьогодні 27 липня 2024 р.

Італія, 21-й тур. Лечче – Ювентус 0:3

У матчі 21 туру італійської Серії А туринський «Ювентус» у гостях обіграв «Лечче» з рахунком 3:0. Перемогу команді Массіміліано Аллегрі приніс оформлений дубль у виконанні Душана Влаховича, який забив два м'ячі у другому таймі. Третій гол «старої синьйори» забив Бремер на 85 хвилині зустрічі.

Таким чином, «Ювентус» тимчасово очолив Серію А, набравши 52 очки, випереджаючи Інтер на один бал, але «нерадзуррі» має гру в запасі. У «Лечче» 21 очко та 14 позиція.

ЛЕЧЧЕ – ЮВЕНТУС – 0:3
Влахович (59, 68), Бремер (85).
Лечче: Фальконе, Жендрей, Баширотто, Понграчич, Галло (Доргу, 66), Рамадані, Каба, Х.Гонсалес (Блен, 60), Уден (П'єротті, 66), Алмквіст (Сансоне, 72), Крстович (Пікколі, 72).
Ювентус: Щенсни, Гатті, Бремер, Даніло, Камбіазо (Сандро, 81), Локателлі, Міретті (Веа, 57), Маккенні, Костич (Ілінг-Джуніор, 74), Влахович, Йїлдіз (Мілік, 74).
Попередження: Каба (89) – Маккенні (22).

21 січня 2024 23:49