Сьогодні 27 липня 2024 р.

Італія, 13-й тур. Голи Малиновського та Коваленка не допомогли «Дженоа» й «Емполі»

Півзахисник «Дженоа» Руслан Малиновський потужним ударом вразив ворота «Фрозіноне» у матчі 13 туру чемпіонату Італії. Це його перший гол за «Дженоа» і дебютний у сезоні-2023/24.

Українець зрівняв рахунок на 38-й хвилині поєдинку, забивши у своєму фірмовому стилі. Малиновський розігнав атаку «грифонів», однак трохи забарився та ледь не втратив м'яч. Друга хвиля атаки стала результативною: Френдруп після передачі від захисника зумів проштовхнути м'яч на Руслана, а той потужним ударом без підготовки вразив ворота суперника.

Додамо, що «Дженоа» не втримала нічию, пропустивши в компенсований час, але Руслан став найкращим у складі своєї команди. Оцінка SofaScore – 7.9.

Окрім гола, українець також влучив у каркас воріт, віддав один пас під удар і двічі вдало пішов у дриблінг. Маліновський виграв 50% дуелей і тричі вступав у відбір.

Віктор Коваленко не потрапив до стартового складу «Емполі» на матч проти «Сассуоло». Українець з'явився на полі на 70 хвилині і зумів потрапити до протоколу зустрічі. Під кінець зустрічі «Емполі» намагався відігратися за рахунку 2:3. Затяжна атака призвела до удару гравця "синіх", але він влучив в поперечину. М'яч відскочив до Коваленка, який потужним ударом поклав його у сітку воріт. Проте, втримати нічийний рахунок господарі не зуміли, пропустивши вирішальний гол на другій компенсованій хвилині.

Нагадаємо, що український півзахисник в другому матчі поспіль забиває за Емполі. В минулому турі саме Коваленко приніс перемогу над Наполі, забивши в компенсований час. Таким чином у Віктора два голи у п'яти зустрічах в поточному сезоні.

ФРОЗІНОНЕ – ДЖЕНОА – 2:1
Суле (34), Монтерiзi (90+4) – Малиновський (38).

ЕМПОЛІ – САССУОЛО – 3:4
Капуто (4, з пенальті), Фацціні (30), Коваленко (86) – Пінамонті (12), Енріке (22), Берарді (66, з  пенальті, 90+2).

26 листопада 2023 18:10