Сьогодні 27 липня 2024 р.

Італія, 33-й тур. Рома – Болонья 1:3. Сюрпризи Мотти

У матчі 33-го туру Серії А «Рома» приймала «Болонью» на «Стадіо Олімпіко». На перерву команди пішли за комфортної переваги гостей – Ель-Аззузі забив та асистував Зіркзе. Після перерви Азмун скоротив відставання «вовків», проте Салемакерс з передачі того ж таки Зіркзе встановив остаточний рахунок в матчі – 3:1.

«Болонья» посідає четверте місце у Серії А, збільшивши відрив від «Роми», що йде на п’ятій позиції, до 7 очок. Втім, римляни залишились в зоні Ліги чемпіонів, адже в новому сезоні Італія делегує на найпрестижніший турнір Європи п’ять команд.

РОМА – БОЛОНЬЯ – 1:3
Азмун (56) – Ель-Аззузі (14), Зіркзеє (45), Салемакерс (65).
Рома: Свілар, Челік (Карсдорп, 52), Манчіні, Льоренте, Анхеліньо (Спінаццола, 52), Крістанте (Кошта, 85), Паредес, Лоренцо Пеллегріні, Дібала, Ель-Шаараві (Бальданці, 72), Абрахам (Азмун, 52).
Болонья: Скорупські, Пош (Де Сільвестрі, 80), Лукумі, Беукема, Калафіорі (В.Крістіансен, 80), Фройлер, Ебішер, Ель-Аззузі (Урбанськи, 77), Ндой (Фаббіан, 80), Зіркзеє (Кастро, 69), Салемакерс.
Попередження: Паредес (6), Анхеліньо (13), Лоренцо Пеллегріні (33), Ель-Шаараві (40), Льоренте (63) – Зіркзеє (6), Фройлер (63).

22 квітня 2024 21:36