Лунін: «Гордий мати можливість представляти та прославляти наш прапор у всьому світі»
Голкіпер «Реала» Андрій Лунін прокоментував завоювання мадридським клубом Суперкубка Іспанії. Нагадаємо, українець захищав ворота «вершкових» у фінальному матчі турніру з «Барселоною» (4:1).
«Гарний початок 2024 року. Відмінна командна робота, боремося до кінця! Дякую фанатам за підтримку!
Також мені б хотілося присвятити цю перемогу українцям! Для мене є гордістю мати можливість представляти та прославляти наш прапор по всьому світу», – написав Лунін на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, прикріпивши фото, де він тримає в руках Суперкубок Іспанії.
15 січня 2024 12:09