Сьогодні 14 квітня 2024 р.

Сунесс: «Беллінгем може стати одним з великих. У нього фізика та техніка Зідана»

Шотландець Грем Сунесс захоплено відгукнувся про новачка Реала Джуда Беллінгема.

«Я дуже рідко даю визначення «великий гравець», і ви, напевно, вже добре знаєте, що коли йдеться про півзахисників, я піддаю їх особливо жорсткій критиці.

Але я без жодних вагань заявляю, що Джуд Беллінгем може опинитися в цій групі. У нього фізичні дані та технічні здібності Зінедіна Зідана – на мій погляд, одного з найбільших гравців півзахисту мадридського «Реала», – але лише час покаже, чи він досягне цих висот. Його потенціал видається безмежним.

Я ніколи не бачив Беллінгема наживо, поки не побував на матчі Шотландії з Англією. Я стояв за 20 або 30 ярдів від нього у складі аналітичної команди Channel 4 перед початком матчу. І я побачив, що фізично він розвинений краще, ніж я був у цьому віці. Я формувався до 22-23 років. Беллінгем у 20 виглядає сформованим футболістом, і при цьому його фізичний розвиток ще не завершився.

Коли я грав, то вважався одним із найгабаритніших півзахисників, хоча сьогодні я був би гравцем середнього розміру. Так, можна оцінити квадрицепси гравців, легені, серце та дані біп-тестів у найдрібніших деталях. Але, будь ласка, покажіть мені монітор, який відображає все, що відбувається в голові гравця, коли він опиняється у скрутній ситуації. Звичайно, його немає, хоча це, як і раніше, найважливіше з того, чим може мати футболіст і людина. Це, безумовно, те, чого у Беллінгема надміру.

У його грі є багато аспектів. Він покриває великі відстані. Має фантастичну техніку. У нього мудра футбольна голова на молодих плечах, і він ще має накопичити багаторічний досвід. У нього така статура.

Але здатність бачити на три-чотири кроки вперед – те, що мають лише найкращі гравці, і це щось особливе. Він має всі якості, щоб стати одним із великих», – написав колишній півзахисник збірної Шотландії в колонці для Daily Mail.

16 вересня 2023 11:39Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Іспанія, 31-й тур. Мальорка – Реал. Огляд матчу

 

13 квітня 2024 23:14

Іспанія, 31-й тур. Атлетико – Жирона. Огляд матчу

 

13 квітня 2024 18:22

Реал: від МанСіті до Мальорки. Команда Андрія Луніна готується до суботнього матчу Примери

 

12 квітня 2024 19:18