Сьогодні 27 липня 2024 р.

Суперкубок Іспанії, 1/2 фіналу. Барселона – Осасуна 2:0. Чекаємо на Ель Класико

«Футбольний клуб»

«Барселона» 4 місяці, або упродовж 21 матча не могла перемогти з різницею більше ніж в один м'яч...

Каталонці майже втратили шанси на захист чемпіонського титулу, тож їх бажання взяти нехай і не такий цінний, але все ж таки суперкобок, цілком зрозуміло.

Тим не менш, підопічні Хаві не виглядали занадто впевнено у матчі проти 12-ї на сьогодні команди Ла Ліги. У грі, що не була багатою на небезпечні моменти, номінальні господарі, звісно, володіли територіальною перевагою, довше тримали м’яч, завдали більше ударів. Проте і «Осасуна» таки мала свої парочку шансів урятувати зустріч або принаймні перевести її в овертайм. «Барса» має дякувати своєму голкіперу Пеньї та марнотратству суперників.

Рахунок же після перерви з передачі Ілкая Гюндогана відкрив Маріуш Левандовський – це був 10-й для 35-річного форварда м’яч на клубному рівні в поточному сезоні. Ну а крапку вже у компенсований час після пасу Жоау Фелікса поставив Ламін Ямал, молодший польського бомбардира на 19 років.

Отже, 14 січня матимемо повторення минулорічної схватки за Суперкубок – ще одне Ель Класико в Саудівській Аравії. Нагадаємо, в січні 2023-го каталонці переграли «Реал» із рахунком 3:1. Як-то буде цього разу?

БАРСЕЛОНА – ОСАСУНА 2:0
Левандовськи (59), Ямал (90+3).
Барселона: І.Пенья, Кунде, Араухо, Крістенсен, Бальде, де Йонг, Роберто (Педрі, 61), Гюндоган, Рафінья (Ямал, 42), Торрес (Фелікс, 61), Левандовськи.
Осасуна: Еррера, Катена, Гарсія, Крус (Барха, 85), Орос, Муньйос (Монкайола, 70), Аресо, Р.Пенья (Мохіка, 78), Арнайс (Рауль, 70), Гомес (Р.Гарсія, 85), Будимир.

11 січня 2024 22:52