Сьогодні 27 липня 2024 р.

«Мальме» – чемпіон Швеції

Завершився чемпіонат Швеції-2023 (турнір проходить за системою весна-осінь). 16 команд зіграли за круговою системою у 2 кола. Переможцем турніру в 26-й раз став «Мальме», який в останньому турі виграв вирішальний матч у «Ельфсборга».

Матч супроводжувався заворушеннями на трибунах. Фанати «Мальме» запалили фаєри перед другим таймом, і на стадіоні спрацювала пожежна сигналізація. Гравці на деякий час залишили поле через пожежну тривогу, й пожежні машини з'явилися на стадіоні.

Єдиний гол для «Мальме» у ворота «Ельфсборга» забив Ісаак Кісе Телін на 57-й хвилині з пенальті (1:0), і цей результат влаштував господарів поля.

«Мальме» та «Ельфсборг» набрали рівну кількість очок (по 64), але «Мальме» став чемпіоном за кращою різницею м'ячів.

«Мальме» отримав путівку до кваліфікації Q2 Ліги чемпіонів 2024/25, а призери – «Ельфсборг» та «Хеккен» – вийшли до Q2 Ліги конференцій.

Найчастіше елітний дивізіон чемпіонату Швеції вигравали: «Мальме» (26 трофеїв), «Гетеборг» (13), «Норрчепінг» (13).

15 листопада 2023 09:23