Сьогодні 27 липня 2024 р.

Франція, 23-й тур. Клермон – Марсель 0:2. Малиновський заробив переможний пенальті

У рамках 23-го туру французької Ліги 1 «Марсель» Руслана Малиновського на виїзді зустрічався із «Клермоном». Розпочнем з того, стартовий свисток рефері затримався на 47 хвилин. Усе через вболівальників та їх сутички із поліцією, яка була змушена застосувати сльозогінний газ.

У першому таймі «Клермон» моментами виглядав краще. На 23-й хвилині рефері скасував гол Ку'є через офсайд. А потім, на 42-й хвилині був штрафний від Малиновського. Руслан вдарив досить непогано, але м'яч влучив у руку гравцеві «Клермона» та змінив траєкторію. Арбітр подивився VAR та вказав на пенальті. Алексіс Санчес його впевнено реалізував. На 81-й хвилині Санчес оформив дубль.

Малиновський був одним з кращих гравців на полі, радував фанатів «провансальців» своєю активністю. Наприкінці поєдинку гравець збірної України ударом майже с центра поля намагався перекинути голкіпера господарів, але м’яч, перелетівши вже Діава, закрутився в інший бік від воріт.

Здобувши перемогу, «Марсель» скоротив відставання від лідируючого «ПСЖ» до п’яти очок.

КЛЕРМОН – МАРСЕЛЬ – 0:2
Алексіс Санчес (44, з пенальті, 81).
Клермон: Діав, Ож'є, Ветеска, Кофріє (Сіссе, 58), Нето, Хауї (Гоналон, 82), Маньєн, Сарачевич (Рашані, 70), Аллевіна, Ку'є (Андрич, 82), Морер (Бела, 70).
Марсель: Лопес, Колашинац, Жиго (Байї, 46), Балерді (Мбемба, 46), Клосс, Верету, Малиновський, Ронж'е, Гендузs (Каборе, 46), Ундер (Унахі, 84), Алексіс Санчес (Вітінья, 84).

12 лютого 2023 00:52