Сьогодні 27 липня 2024 р.

Франція, 22-й тур. Брест – Марсель 1:0. Поразка перед «Шахтарем»

У матчі 22-го туру чемпіонату Франції «Марсель» у гостях мінімально поступився «Бресту» з рахунком 0:1.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви господарі залишилися у меншості після вилучення Стіва Муньє, але команда Дженнаро Гаттузо не змогла скористатися чисельною перевагою. Більше того, «Брест» зумів забити переможний м’яч наприкінці гри зусиллями П’єра Ле Мелу.

Після цього матчу «Марсель» посідає дев’яте місце у турнірній таблиці Ліги 1. «Брест» перемістився на другу позицію.

Нагадаємо, «Марсель» є суперником донецького «Шахтаря» у плей-офф Ліги Європи. У першому матчі 1/16 фіналу турніру команди зіграли внічию з рахунком 2:2. Зустріч у відповідь відбудеться у Франції 22 лютого.

БРЕСТ – МАРСЕЛЬ – 1:0
Ле-Мелу (89).
Брест: Кудер, Лала, Шардонне, Брассьє, Локо, Маньєтті (Ле Кардінал, 81), Ле-Мелу, Дель Кастільйо (Сатріано, 66), Думбія (Мартен, 66), Перейра Лаже (Ле Дордон, 73), Муньє.
Марсель: Бланко, Клосс, Мбемба, Балерді, Гарсія, Онана (Корреа, 90), Унахі (Кондогбія, 76), Харіт (Луїс Енріке, 76), Ндіає, Мумбанья, Сарр (Обамеянг, 61).
Попередження: Лала (12), Шардонне (35), Ле Кардінал (90+6) – Балерді (49).
Вилучення: Муньє (60).

18 лютого 2024 23:48