Сьогодні 27 липня 2024 р.

ПСЖ виграв Суперкубок Франції

«Футбольний клуб»

Голи Мессі, Серхіо Рамоса та Неймара у ворота «Нанта» забезпечили парижанам перший титул під керівництвом Крістофа Галтьє.

У Тель-Авіві (Ізраїль) на стадіоні «Блумфільд» пройшов матч за Суперкубок Франції. Перший трофей сезону оскаржили «ПСЖ» та «Нант». Зустріч закінчилася великою перемогою парижан – 4:0.

На 22-й хвилині Ліонель Мессі відкрив рахунок. У доданий час першого тайму Неймар подвоїв перевагу своєї команди. Серхіо Рамос на 57-й хвилині довів рахунок до великого. А наприкінці Неймар реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок.

Це 11-й Суперкубок Франції у послужному списку ПСЖ (національний рекорд).

Нагадаємо, що у міжсезоння у паризькому клубі змінився головний тренер. Команду залишив Маурісіо Почеттіно, а його змінив французький фахівець Крістоф Галтьє.

Матч за Суперкубок традиційно відкриває сезон у Франції.

ПСЖ – НАНТ – 4:0
Голи: Мессі (22), Неймар (45, 82, з пенальті), Рамос (57).
ПСЖ: Доннарумма, Хакімі (Мукієле, 78), Рамос, Маркіньос, Кімпембе, Мендеш (Бернат, 68), Верратті (Паредес, 78), Вітінья (Данілу Перейра, 68), Сарабія (Калімуендо, 84), Мессі.
Нант: Лафон, Паллуа, Кастеллетто, Жіротто, Аппіа (Фабіо, 78), Сіссоко, Чирівелья (Мохамед, 64), Блас, Коко (Мутуссамі, 64), Саймон, Гессан (Корш'я, 78).
Попередження: Вітінія (16) - Коко (38), Мутуссамі (75).
Вилучення: Кастеллетто (81).

31 липня 2022 23:10