Сьогодні 19 травня 2024 р.

Умови відвідання матчу Швеція – Україна у Глазго

Збірна України проведе матч 1/8 фіналу Євро-2020 проти команди Швеції 29 червня в Глазго на стадіоні «Хемпден Парк» (початок гри – о 22.00 за Києвом).

Консульство України в Единбурзі оприлюднило інформацію, що стане в пригоді вболівальникам, які мають намір відвідати цей поєдинок.

Умови відвідання матчів Євро-2020, які проводитимуться у Великій Британії

Звертаємо увагу, що подорожуючі з України мають дотримуватися таких вимог:

– наявність в осіб, які прибувають до Великої Британії, негативного результату тесту на COVID-19 (ПЛР-тест, LAMP), зробленого не більш як за 72 години до перетину кордону. Інформація щодо стандартів, яким повинен відповідати цей тест, є на урядовому сайті;

– самоізоляція до 10-ти днів для осіб, які перетинають кордон, а також заповнення онлайн форми контактних даних, відомостей про місце самоізоляції й номерів бронювання тестів на COVID-19 перед приїздом до Великої Британії;

– проходження на платній основі тестів на COVID-19 на другий та восьмий день самоізоляції після прибуття до Великої Британії.

Проходження тестів на COVID-19 необхідно забронювати до прибуття до країни.

Особливості самоізоляції після прибуття до Шотландії є за цим посиланням.

Особи, які прибувають до Великої Британії, мають змогу після п'яти днів самоізоляції пройти тест на COVID-19 та в разі негативного результату звільняються від вимоги подальшого самоізолювання. Зазначений тест здійснюється на платній основі, і забронювати час для тесту в уповноваженого постачальника послуги (private test provider) пропонується до прибуття до Великої Британії.

Інформація про заплановане проходження тесту на COVID-19 має зазначатися в passenger locator form перед приїздом до Великої Британії. У випадку прийняття рішення щодо проходження цього тесту після прибуття до країни доведеться повторно заповнити passenger locator form із метою внесення цієї інформації.

Цей тест не звільняє від необхідності робити тести на другий та восьмий день перебування у Великій Британії.

Контакти Консульства України в Единбурзі – за посиланням.

25 червня 2021 18:38Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Андрій Шевченко: успіх збірної на Євро-2020, емоції після Швеції та Англії

 

24 серпня 2022 14:35

Лучшие голы ЕВРО-2020

 

29 липня 2021 13:32

Голосуй за лучший гол ЕВРО-2020. Ярмоленко среди номинантов

 

13 липня 2021 22:55