Сьогодні 25 липня 2024 р.

Зінченко – про старт УПЛ: «Важливо показати решті світу, що українці не здаються»

25-річний лівий захисник лондонського «Арсенала» та збірної України Олександр Зінченко висловився про важливість відновлення чемпіонату в рідній країні в умовах війни.

«Це важливо для країни та всього українського народу, тому що ніхто не був готовий до цієї ситуації. Люди все ще страждають, і нам потрібно боротися щодня. Але при цьому ми повинні продовжувати жити.

Люди заслуговують на те життя, яке було в них раніше. Я хотів би сказати велике дякую Українській федерації та президенту Володимиру Зеленському, які сказали, що нам треба грати у нашому чемпіонаті в Україні. Я знаю, що там не буде найкращих умов, але нам треба продовжувати, і це найголовніше для всіх українців. Не можу дочекатися, щоб переглянути всі ігри, якщо це буде можливо.

Мені важко уявити, як це все відбуватиметься. Можливо, під час сирени гравцям потрібно буде зупинятися. Але так важливо показати решті світу, що українці не здаються й у будь-якій ситуації та продовжують йти вперед. Вся справа у наших людях»,  сказав Зінченко.

24 серпня 2022 18:39Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ФИФА сняла фильм о победе юношеской сборной Украины на чемпионате мира U-20

 

26 липня 2019 22:16

Откровения чемпионов мира. Что говорили тренер и футболисты сборной Украины по прилету домой

 

18 червня 2019 20:19

Как встречали чемпионов мира U-20

 

16 червня 2019 22:45