Сьогодні 13 квітня 2024 р.

Друга ліга 2023/24

1 тур

6 серпня 2023

  Скала 1911

Стрий

4:3 Кудрівка

Кудрівка

протокол
  Нива

Вінниця

4:7 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  Тростянець

Тростянець

0:1 Металург-2

Запоріжжя

протокол
  Кремінь-2

Кременчук

0:3 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол

7 серпня 2023

  Рух-2

Львів

0:5 Карпати-2

Львів

протокол
  Локомотив

Київ

0:0 ЮКСА

Київ

протокол
  Дружба

Мирівка

Васт

Миколаїв

2 тур

11 серпня 2023

  Кудрівка

Кудрівка

14:00
Васт

Миколаїв

  Звягель

Новоград-Волинський

4:1 Тростянець

Тростянець

протокол
  ЮКСА

Київ

8:1 Кремінь-2

Кременчук

протокол

12 серпня 2023

  Карпати-2

Львів

0:4 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол
  Реал Фарма

Одеса

4:1 Локомотив

Київ

протокол
  Дружба

Мирівка

2:0 Нива

Вінниця

протокол

13 серпня 2023

  Рух-2

Львів

2:0 Скала 1911

Стрий

протокол

3 тур

18 серпня 2023

  Кремінь-2

Кременчук

1:2 Реал Фарма

Одеса

протокол

19 серпня 2023

  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

1:3 ЮКСА

Київ

протокол
  Нива

Вінниця

1:0 Кудрівка

Кудрівка

протокол

20 серпня 2023

  Васт

Миколаїв

Рух-2

Львів

  Локомотив

Київ

0:2 Металург-2

Запоріжжя

протокол
  Тростянець

Тростянець

0:1 Дружба

Мирівка

протокол

27 вересня 2023

  Скала 1911

Стрий

1:2 Карпати-2

Львів

протокол

4 тур

26 серпня 2023

  Реал Фарма

Одеса

1:1 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол
  Кудрівка

Кудрівка

1:1 Тростянець

Тростянець

протокол

27 серпня 2023

  Карпати-2

Львів

0:2 ЮКСА

Київ

протокол
  Звягель

Новоград-Волинський

4:0 Локомотив

Київ

протокол
  Рух-2

Львів

1:1 Нива

Вінниця

протокол
  Скала 1911

Стрий

15:00
Васт

Миколаїв

29 серпня 2023

  Кремінь-2

Кременчук

1:2 Металург-2

Запоріжжя

протокол

5 тур

2 вересня 2023

  ЮКСА

Київ

4:0 Реал Фарма

Одеса

протокол
  Нива

Вінниця

2:2 Скала 1911

Стрий

протокол

3 вересня 2023

  Кремінь-2

Кременчук

0:7 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  Васт

Миколаїв

13:00
Карпати-2

Львів

  Тростянець

Тростянець

3:0 Рух-2

Львів

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

3:0 Металург-2

Запоріжжя

протокол
  Локомотив

Київ

2:3 Дружба

Мирівка

протокол

6 тур

8 вересня 2023

  Карпати-2

Львів

2:1 Реал Фарма

Одеса

протокол
  Васт

Миколаїв

12:45
Нива

Вінниця

  Кудрівка

Кудрівка

3:0 Локомотив

Київ

протокол
  Металург-2

Запоріжжя

0:2 ЮКСА

Київ

протокол
  Скала 1911

Стрий

1:0 Тростянець

Тростянець

протокол
  Звягель

Новоград-Волинський

0:1 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол

9 вересня 2023

  Дружба

Мирівка

2:0 Кремінь-2

Кременчук

протокол

7 тур

12 вересня 2023

  Локомотив

Київ

0:1 Рух-2

Львів

протокол

13 вересня 2023

  ЮКСА

Київ

1:1 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

1:0 Дружба

Мирівка

протокол
  Тростянець

Тростянець

Васт

Миколаїв

  Нива

Вінниця

1:4 Карпати-2

Львів

протокол
  Кремінь-2

Кременчук

0:1 Кудрівка

Кудрівка

протокол
  Реал Фарма

Одеса

2:0 Металург-2

Запоріжжя

протокол

8 тур

17 вересня 2023

  Скала 1911

Стрий

4:1 Локомотив

Київ

протокол
  Нива

Вінниця

1:1 Тростянець

Тростянець

протокол
  Дружба

Мирівка

2:1 ЮКСА

Київ

протокол

18 вересня 2023

  Карпати-2

Львів

3:1 Металург-2

Запоріжжя

протокол
  Кудрівка

Кудрівка

1:0 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол
  Звягель

Новоград-Волинський

4:0 Реал Фарма

Одеса

протокол

19 вересня 2023

  Рух-2

Львів

2:0 Кремінь-2

Кременчук

протокол

9 тур

22 вересня 2023

  Локомотив

Київ

Васт

Миколаїв

23 вересня 2023

  Кремінь-2

Кременчук

0:1 Скала 1911

Стрий

протокол
  Тростянець

Тростянець

2:0 Карпати-2

Львів

протокол
  Металург-2

Запоріжжя

0:5 Звягель

Новоград-Волинський

протокол

24 вересня 2023

  Реал Фарма

Одеса

0:1 Дружба

Мирівка

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

2:1 Рух-2

Львів

протокол
  ЮКСА

Київ

3:0 Кудрівка

Кудрівка

протокол

10 тур

30 вересня 2023

  Нива

Вінниця

2:1 Локомотив

Київ

протокол
  Васт

Миколаїв

Кремінь-2

Кременчук

  Кудрівка

Кудрівка

3:1 Реал Фарма

Одеса

протокол
  Дружба

Мирівка

9:1 Металург-2

Запоріжжя

протокол

1 жовтня 2023

  Скала 1911

Стрий

2:1 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол
  Рух-2

Львів

0:2 ЮКСА

Київ

протокол
  Карпати-2

Львів

0:2 Звягель

Новоград-Волинський

протокол

11 тур

5 жовтня 2023

  Кремінь-2

Кременчук

0:5 Нива

Вінниця

протокол
  Локомотив

Київ

2:1 Тростянець

Тростянець

протокол

6 жовтня 2023

  Реал Фарма

Одеса

0:0 Рух-2

Львів

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

12:30
Васт

Миколаїв

  Звягель

Новоград-Волинський

0:1 Дружба

Мирівка

протокол
  Металург-2

Запоріжжя

1:2 Кудрівка

Кудрівка

протокол

7 жовтня 2023

  ЮКСА

Київ

3:0 Скала 1911

Стрий

протокол

12 тур

11 жовтня 2023

  Рух-2

Львів

8:2 Металург-2

Запоріжжя

протокол
  Скала 1911

Стрий

2:1 Реал Фарма

Одеса

протокол
  Карпати-2

Львів

0:5 Дружба

Мирівка

протокол
  Кудрівка

Кудрівка

0:4 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  Тростянець

Тростянець

2:1 Кремінь-2

Кременчук

протокол
  Нива

Вінниця

0:1 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол

1 листопада 2023

  Васт

Миколаїв

13:00
ЮКСА

Київ

13 тур

15 жовтня 2023

  ЮКСА

Київ

3:1 Нива

Вінниця

протокол
  Дружба

Мирівка

0:0 Кудрівка

Кудрівка

протокол

16 жовтня 2023

  Реал Фарма

Одеса

12:00
Васт

Миколаїв

  Локомотив

Київ

1:1 Карпати-2

Львів

протокол
  Металург-2

Запоріжжя

3:2 Скала 1911

Стрий

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

3:0 Тростянець

Тростянець

протокол

15 листопада 2023

  Звягель

Новоград-Волинський

1:0 Рух-2

Львів

протокол

14 тур

21 жовтня 2023

  Тростянець

Тростянець

0:3 ЮКСА

Київ

протокол
  Нива

Вінниця

2:0 Реал Фарма

Одеса

протокол
  Васт

Миколаїв

Металург-2

Запоріжжя

  Скала 1911

Стрий

1:3 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  Рух-2

Львів

0:1 Дружба

Мирівка

протокол

22 жовтня 2023

  Локомотив

Київ

3:1 Кремінь-2

Кременчук

протокол
  Карпати-2

Львів

2:3 Кудрівка

Кудрівка

протокол

15 тур

27 жовтня 2023

  Звягель

Новоград-Волинський

Васт

Миколаїв

  Металург-2

Запоріжжя

0:2 Нива

Вінниця

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

2:0 Локомотив

Київ

протокол

28 жовтня 2023

  Кремінь-2

Кременчук

0:0 Карпати-2

Львів

протокол
  Дружба

Мирівка

0:1 Скала 1911

Стрий

протокол
  Реал Фарма

Одеса

0:2 Тростянець

Тростянець

протокол
  Кудрівка

Кудрівка

0:1 Рух-2

Львів

протокол

16 тур

3 листопада 2023

  ЮКСА

Київ

1:1 Локомотив

Київ

протокол

4 листопада 2023

  Васт

Миколаїв

Дружба

Мирівка

  Звягель

Новоград-Волинський

4:1 Нива

Вінниця

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

5:0 Кремінь-2

Кременчук

протокол

5 листопада 2023

  Карпати-2

Львів

1:2 Рух-2

Львів

протокол
  Кудрівка

Кудрівка

1:2 Скала 1911

Стрий

протокол
  Металург-2

Запоріжжя

1:1 Тростянець

Тростянець

протокол

17 тур

10 листопада 2023

  Тростянець

Тростянець

0:1 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  Кремінь-2

Кременчук

0:1 ЮКСА

Київ

протокол

11 листопада 2023

  Васт

Миколаїв

Кудрівка

Кудрівка

  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

1:3 Карпати-2

Львів

протокол
  Локомотив

Київ

5:0 Реал Фарма

Одеса

протокол
  Нива

Вінниця

1:1 Дружба

Мирівка

протокол

27 листопада 2023

  Скала 1911

Стрий

1:2 Рух-2

Львів

протокол

18 тур

17 листопада 2023

  Кудрівка

Кудрівка

1:1 Нива

Вінниця

протокол

18 листопада 2023

  Рух-2

Львів

Васт

Миколаїв

  Дружба

Мирівка

2:0 Тростянець

Тростянець

протокол
  Реал Фарма

Одеса

2:1 Кремінь-2

Кременчук

протокол
  Металург-2

Запоріжжя

1:3 Локомотив

Київ

протокол
  ЮКСА

Київ

2:1 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол

19 листопада 2023

  Карпати-2

Львів

2:1 Скала 1911

Стрий

протокол

19 тур

23 листопада 2023

  Васт

Миколаїв

Скала 1911

Стрий

  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

1:0 Реал Фарма

Одеса

протокол
  Нива

Вінниця

2:1 Рух-2

Львів

протокол
  Тростянець

Тростянець

1:3 Кудрівка

Кудрівка

протокол

24 листопада 2023

  Кремінь-2

Кременчук

1:2 Металург-2

Запоріжжя

протокол
  Локомотив

Київ

0:2 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  ЮКСА

Київ

1:1 Карпати-2

Львів

протокол

20 тур

22 березня 2024

  Звягель

Новоград-Волинський

2:0 Кремінь-2

Кременчук

протокол

23 березня 2024

  Металург-2

Запоріжжя

-:+ Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол
  Рух-2

Львів

0:0 Тростянець

Тростянець

протокол

24 березня 2024

  Реал Фарма

Одеса

1:1 ЮКСА

Київ

протокол
  Дружба

Мирівка

3:1 Локомотив

Київ

протокол
  Скала 1911

Стрий

0:0 Нива

Вінниця

протокол

21 тур

29 березня 2024

  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

2:2 Звягель

Новоград-Волинський

протокол

30 березня 2024

  ЮКСА

Київ

+:- Металург-2

Запоріжжя

протокол
  Тростянець

Тростянець

0:1 Скала 1911

Стрий

протокол

31 березня 2024

  Реал Фарма

Одеса

1:1 Карпати-2

Львів

протокол
  Кремінь-2

Кременчук

0:2 Дружба

Мирівка

протокол
  Локомотив

Київ

0:0 Кудрівка

Кудрівка

протокол

22 тур

6 квітня 2024

  Металург-2

Запоріжжя

-:+ Реал Фарма

Одеса

протокол
  Рух-2

Львів

2:2 Локомотив

Київ

протокол

7 квітня 2024

  Дружба

Мирівка

1:1 Чайка

Петропавлівська Борщагівка

протокол
  Кудрівка

Кудрівка

4:2 Кремінь-2

Кременчук

протокол
  Звягель

Новоград-Волинський

0:2 ЮКСА

Київ

протокол
  Карпати-2

Львів

0:0 Нива

Вінниця

протокол

23 тур

12 квітня 2024

  Тростянець

Тростянець

1:1 Нива

Вінниця

протокол
  Локомотив

Київ

2:0 Скала 1911

Стрий

протокол
  Кремінь-2

Кременчук

1:1 Рух-2

Львів

протокол
  Чайка

Петропавлівська Борщагівка

1:1 Кудрівка

Кудрівка

протокол
  ЮКСА

Київ

0:1 Дружба

Мирівка

протокол
  Реал Фарма

Одеса

0:3 Звягель

Новоград-Волинський

протокол
  Металург-2

Запоріжжя

-:+ Карпати-2

Львів

протокол

24 тур

17 квітня 2024

  Звягель

Новоград-Волинський

Металург-2

Запоріжжя

  Дружба

Мирівка

Реал Фарма

Одеса

  Кудрівка

Кудрівка

ЮКСА

Київ

  Рух-2

Львів

Чайка

Петропавлівська Борщагівка

  Скала 1911

Стрий

Кремінь-2

Кременчук

  Карпати-2

Львів

Тростянець

Тростянець