Сьогодні 13 квітня 2024 р.

УПЛ 2023/24

1 тур

28 липня 2023

  Оболонь

Київ

0:0 Колос

Ковалівка

протокол
  Верес

Рівне

0:2 Полісся

Житомир

протокол

29 липня 2023

  Рух

Львів

2:1 Зоря

Луганськ

звіт
  Металіст 1925

Харків

1:2 Шахтар

Донецьк

звіт

30 липня 2023

  ЛНЗ

Черкаси

0:2 Чорноморець

Одеса

протокол
  Динамо

Київ

4:1 Минай

протокол
  Олександрія

1:0 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

25 жовтня 2023

  Ворскла

Полтава

2:3 Дніпро-1

протокол

2 тур

2 серпня 2023

  Верес

Рівне

1:1 Шахтар

Донецьк

протокол

4 серпня 2023

  Оболонь

Київ

2:4 Динамо

Київ

протокол

5 серпня 2023

  Минай

0:3 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Олександрія

1:0 Металіст 1925

Харків

протокол

6 серпня 2023

  Дніпро-1

2:1 Полісся

Житомир

протокол
  Зоря

Луганськ

1:3 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Колос

Ковалівка

2:0 Чорноморець

Одеса

протокол
  Рух

Львів

4:1 Ворскла

Полтава

протокол

3 тур

12 серпня 2023

  Чорноморець

Одеса

2:0 Оболонь

Київ

протокол
  Полісся

Житомир

0:1 Рух

Львів

протокол
  Колос

Ковалівка

2:0 Верес

Рівне

протокол

13 серпня 2023

  Минай

1:1 Дніпро-1

протокол
  Ворскла

Полтава

1:2 Зоря

Луганськ

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

2:0 ЛНЗ

Черкаси

протокол

14 серпня 2023

  Шахтар

Донецьк

2:1 Олександрія

протокол

7 грудня 2023

  Динамо

Київ

4:2 Металіст 1925

Харків

протокол

4 тур

18 серпня 2023

  ЛНЗ

Черкаси

1:2 Полісся

Житомир

протокол
  Зоря

Луганськ

0:0 Олександрія

протокол

19 серпня 2023

  Верес

Рівне

1:2 Ворскла

Полтава

протокол
  Металіст 1925

Харків

1:0 Минай

протокол
  Рух

Львів

1:1 Колос

Ковалівка

протокол

20 серпня 2023

  Дніпро-1

1:2 Оболонь

Київ

протокол
  Чорноморець

Одеса

3:2 Динамо

Київ

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

3:3 Шахтар

Донецьк

протокол

5 тур

26 серпня 2023

  ЛНЗ

Черкаси

0:1 Металіст 1925

Харків

протокол
  Олександрія

0:3 Полісся

Житомир

протокол

27 серпня 2023

  Минай

1:1 Зоря

Луганськ

протокол
  Колос

Ковалівка

0:2 Шахтар

Донецьк

протокол
  Динамо

Київ

17:00
Верес

Рівне

  Ворскла

Полтава

2:1 Чорноморець

Одеса

протокол

28 серпня 2023

  Оболонь

Київ

0:0 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

1 листопада 2023

  Рух

Львів

0:2 Дніпро-1

протокол

6 тур

1 вересня 2023

  Верес

Рівне

3:1 Чорноморець

Одеса

протокол

2 вересня 2023

  Минай

1:4 Шахтар

Донецьк

протокол
  Полісся

Житомир

2:0 Оболонь

Київ

протокол
  Ворскла

Полтава

1:0 Олександрія

протокол

3 вересня 2023

  Дніпро-1

0:0 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Колос

Ковалівка

0:3 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Рух

Львів

1:1 Металіст 1925

Харків

протокол

4 квітня 2024

  Зоря

Луганськ

0:3 Динамо

Київ

протокол

7 тур

15 вересня 2023

  Металіст 1925

Харків

2:1 Зоря

Луганськ

протокол

16 вересня 2023

  Чорноморець

Одеса

1:0 Полісся

Житомир

протокол
  Шахтар

Донецьк

1:0 Оболонь

Київ

протокол
  Олександрія

1:1 Минай

протокол

17 вересня 2023

  ЛНЗ

Черкаси

2:1 Рух

Львів

протокол
  Дніпро-1

1:1 Колос

Ковалівка

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

2:1 Верес

Рівне

протокол

18 вересня 2023

  Динамо

Київ

2:0 Ворскла

Полтава

протокол

8 тур

22 вересня 2023

  Оболонь

Київ

0:0 Верес

Рівне

протокол
  Олександрія

1:5 Чорноморець

Одеса

протокол

23 вересня 2023

  ЛНЗ

Черкаси

2:4 Динамо

Київ

протокол
  Полісся

Житомир

2:1 Минай

протокол
  Ворскла

Полтава

1:4 Кривбас

Кривий Ріг

звіт
  Рух

Львів

1:1 Шахтар

Донецьк

протокол

24 вересня 2023

  Зоря

Луганськ

0:1 Дніпро-1

протокол
  Металіст 1925

Харків

0:0 Колос

Ковалівка

протокол

9 тур

30 вересня 2023

  Верес

Рівне

0:0 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Шахтар

Донецьк

1:2 Ворскла

Полтава

протокол
  Чорноморець

Одеса

0:0 Зоря

Луганськ

протокол

1 жовтня 2023

  Минай

0:1 Оболонь

Київ

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

1:3 Рух

Львів

протокол
  Колос

Ковалівка

0:0 Полісся

Житомир

протокол
  Динамо

Київ

4:2 Олександрія

протокол

2 жовтня 2023

  Дніпро-1

1:0 Металіст 1925

Харків

протокол

10 тур

6 жовтня 2023

  Полісся

Житомир

3:2 Динамо

Київ

протокол

7 жовтня 2023

  Дніпро-1

2:0 Верес

Рівне

протокол
  ЛНЗ

Черкаси

0:0 Олександрія

протокол
  Колос

Ковалівка

0:0 Ворскла

Полтава

протокол

8 жовтня 2023

  Оболонь

Київ

1:0 Металіст 1925

Харків

протокол
  Рух

Львів

0:0 Минай

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

1:0 Чорноморець

Одеса

протокол

18 квітня 2024

  Зоря

Луганськ

Шахтар

Донецьк

11 тур

20 жовтня 2023

  Оболонь

Київ

2:4 Зоря

Луганськ

протокол
  Металіст 1925

Харків

1:3 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

21 жовтня 2023

  Чорноморець

Одеса

3:0 Минай

протокол
  Шахтар

Донецьк

3:0 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Олександрія

0:1 Колос

Ковалівка

протокол

22 жовтня 2023

  Верес

Рівне

2:5 Рух

Львів

протокол
  Ворскла

Полтава

0:3 Полісся

Житомир

протокол
  Динамо

Київ

0:1 Дніпро-1

протокол

12 тур

28 жовтня 2023

  Кривбас

Кривий Ріг

3:0 Дніпро-1

протокол
  Колос

Ковалівка

1:1 Динамо

Київ

протокол
  Зоря

Луганськ

0:1 Полісся

Житомир

протокол
  Рух

Львів

0:0 Олександрія

протокол

29 жовтня 2023

  Минай

0:0 Верес

Рівне

протокол
  ЛНЗ

Черкаси

3:0 Оболонь

Київ

протокол
  Ворскла

Полтава

2:2 Металіст 1925

Харків

звіт

1 травня 2024

  Чорноморець

Одеса

0:0 Шахтар

Донецьк

13 тур

3 листопада 2023

  Динамо

Київ

0:1 Шахтар

Донецьк

протокол

4 листопада 2023

  ЛНЗ

Черкаси

1:1 Колос

Ковалівка

протокол

5 листопада 2023

  Минай

0:0 Ворскла

Полтава

протокол
  Металіст 1925

Харків

2:1 Чорноморець

Одеса

протокол
  Верес

Рівне

2:2 Зоря

Луганськ

протокол

6 листопада 2023

  Полісся

Житомир

1:1 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Дніпро-1

1:0 Олександрія

протокол
  Рух

Львів

2:2 Оболонь

Київ

протокол

14 тур

10 листопада 2023

  Колос

Ковалівка

2:0 Минай

протокол

11 листопада 2023

  Оболонь

Київ

0:1 Ворскла

Полтава

протокол
  Полісся

Житомир

2:1 Металіст 1925

Харків

протокол
  Олександрія

1:0 Верес

Рівне

протокол

12 листопада 2023

  Кривбас

Кривий Ріг

0:2 Динамо

Київ

протокол
  Зоря

Луганськ

1:2 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Чорноморець

Одеса

2:3 Рух

Львів

протокол
  Шахтар

Донецьк

1:3 Дніпро-1

протокол

15 тур

24 листопада 2023

  Шахтар

Донецьк

0:0 Полісся

Житомир

протокол

25 листопада 2023

  Колос

Ковалівка

Зоря

Луганськ

  Минай

0:1 Кривбас

Кривий Ріг

протокол
  Верес

Рівне

4:3 Металіст 1925

Харків

протокол
  Ворскла

Полтава

0:0 ЛНЗ

Черкаси

протокол

26 листопада 2023

  Динамо

Київ

2:0 Рух

Львів

протокол

27 листопада 2023

  Дніпро-1

5:2 Чорноморець

Одеса

протокол

17 квітня 2024

  Олександрія

18:00
Оболонь

Київ

16 тур

1 грудня 2023

  Полісся

Житомир

1:1 Верес

Рівне

протокол

2 грудня 2023

  Колос

Ковалівка

0:0 Оболонь

Київ

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

2:1 Олександрія

протокол
  Дніпро-1

1:2 Ворскла

Полтава

протокол

3 грудня 2023

  Чорноморець

Одеса

1:3 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Шахтар

Донецьк

2:0 Металіст 1925

Харків

протокол

4 грудня 2023

  Зоря

Луганськ

0:0 Рух

Львів

протокол

17 квітня 2024

  Минай

15:30
Динамо

Київ

17 тур

8 грудня 2023

  Полісся

Житомир

1:1 Дніпро-1

протокол
  Шахтар

Донецьк

2:0 Верес

Рівне

протокол

9 грудня 2023

  Кривбас

Кривий Ріг

2:2 Зоря

Луганськ

протокол

10 грудня 2023

  Ворскла

Полтава

1:1 Рух

Львів

протокол
  Чорноморець

Одеса

1:0 Колос

Ковалівка

протокол

11 грудня 2023

  Металіст 1925

Харків

0:3 Олександрія

протокол
  Динамо

Київ

2:0 Оболонь

Київ

протокол

23 березня 2024

  ЛНЗ

Черкаси

1:2 Минай

протокол

18 тур

23 лютого 2024

  ЛНЗ

Черкаси

0:3 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

25 лютого 2024

  Верес

Рівне

0:2 Колос

Ковалівка

протокол
  Дніпро-1

1:1 Минай

протокол
  Металіст 1925

Харків

2:4 Динамо

Київ

протокол
  Рух

Львів

1:1 Полісся

Житомир

протокол

26 лютого 2024

  Зоря

Луганськ

1:0 Ворскла

Полтава

протокол
  Олександрія

-:+ Шахтар

Донецьк

протокол
  Оболонь

Київ

1:1 Чорноморець

Одеса

протокол

19 тур

1 березня 2024

  Полісся

Житомир

0:1 ЛНЗ

Черкаси

протокол

2 березня 2024

  Минай

2:0 Металіст 1925

Харків

протокол
  Динамо

Київ

1:0 Чорноморець

Одеса

протокол
  Ворскла

Полтава

2:1 Верес

Рівне

протокол
  Колос

Ковалівка

0:1 Рух

Львів

протокол

3 березня 2024

  Оболонь

Київ

0:1 Дніпро-1

протокол
  Олександрія

0:0 Зоря

Луганськ

протокол
  Шахтар

Донецьк

5:2 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

20 тур

7 березня 2024

  Зоря

Луганськ

2:0 Минай

протокол
  Верес

Рівне

1:1 Динамо

Київ

протокол

8 березня 2024

  Дніпро-1

0:1 Рух

Львів

протокол
  Металіст 1925

Харків

1:1 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Шахтар

Донецьк

3:2 Колос

Ковалівка

протокол

9 березня 2024

  Чорноморець

Одеса

0:1 Ворскла

Полтава

протокол
  Полісся

Житомир

1:2 Олександрія

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

1:0 Оболонь

Київ

протокол

21 тур

12 березня 2024

  ЛНЗ

Черкаси

1:1 Дніпро-1

протокол
  Динамо

Київ

2:0 Зоря

Луганськ

протокол
  Шахтар

Донецьк

2:0 Минай

протокол

15 березня 2024

  Олександрія

1:0 Ворскла

Полтава

протокол

16 березня 2024

  Металіст 1925

Харків

1:4 Рух

Львів

протокол
  Оболонь

Київ

1:0 Полісся

Житомир

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

1:0 Колос

Ковалівка

протокол

17 березня 2024

  Чорноморець

Одеса

0:1 Верес

Рівне

протокол

22 тур

30 березня 2024

  Оболонь

Київ

0:3 Шахтар

Донецьк

протокол
  Полісся

Житомир

1:4 Чорноморець

Одеса

протокол
  Верес

Рівне

0:2 Кривбас

Кривий Ріг

протокол

31 березня 2024

  Минай

2:2 Олександрія

протокол
  Зоря

Луганськ

2:1 Металіст 1925

Харків

протокол
  Ворскла

Полтава

1:5 Динамо

Київ

протокол
  Колос

Ковалівка

0:2 Дніпро-1

протокол

1 квітня 2024

  Рух

Львів

1:0 ЛНЗ

Черкаси

протокол

23 тур

6 квітня 2024

  Верес

Рівне

3:0 Оболонь

Київ

протокол

7 квітня 2024

  Чорноморець

Одеса

3:2 Олександрія

протокол
  Колос

Ковалівка

1:1 Металіст 1925

Харків

протокол
  Шахтар

Донецьк

3:1 Рух

Львів

протокол

8 квітня 2024

  Минай

2:3 Полісся

Житомир

протокол
  Динамо

Київ

1:1 ЛНЗ

Черкаси

протокол
  Кривбас

Кривий Ріг

1:1 Ворскла

Полтава

протокол

9 квітня 2024

  Дніпро-1

2:2 Зоря

Луганськ

протокол

24 тур

13 квітня 2024

  Оболонь

Київ

13:00
Минай

  Олександрія

15:30
Динамо

Київ

  Рух

Львів

18:00
Кривбас

Кривий Ріг

14 квітня 2024

  Ворскла

Полтава

13:00
Шахтар

Донецьк

  Зоря

Луганськ

15:30
Чорноморець

Одеса

  Полісся

Житомир

18:00
Колос

Ковалівка

15 квітня 2024

  ЛНЗ

Черкаси

15:30
Верес

Рівне

  Металіст 1925

Харків

18:00
Дніпро-1

25 тур

20 квітня 2024

  Чорноморець

Одеса

15:30
Кривбас

Кривий Ріг

  Ворскла

Полтава

18:00
Колос

Ковалівка

21 квітня 2024

  Верес

Рівне

13:00
Дніпро-1

  Олександрія

15:30
ЛНЗ

Черкаси

  Динамо

Київ

18:00
Полісся

Житомир

22 квітня 2024

  Минай

13:00
Рух

Львів

  Металіст 1925

Харків

15:30
Оболонь

Київ

  Шахтар

Донецьк

18:00
Зоря

Луганськ

26 тур

27 квітня 2024

  Минай

Чорноморець

Одеса

  Кривбас

Кривий Ріг

Металіст 1925

Харків

  Колос

Ковалівка

Олександрія

  Полісся

Житомир

Ворскла

Полтава

  Зоря

Луганськ

Оболонь

Київ

  Дніпро-1

Динамо

Київ

  Рух

Львів

Верес

Рівне

  ЛНЗ

Черкаси

Шахтар

Донецьк

27 тур

4 травня 2024

  Оболонь

Київ

ЛНЗ

Черкаси

  Верес

Рівне

Минай

  Металіст 1925

Харків

Ворскла

Полтава

  Дніпро-1

Кривбас

Кривий Ріг

  Полісся

Житомир

Зоря

Луганськ

  Динамо

Київ

Колос

Ковалівка

  Олександрія

Рух

Львів

  Шахтар

Донецьк

Чорноморець

Одеса

28 тур

11 травня 2024

  Чорноморець

Одеса

Металіст 1925

Харків

  Колос

Ковалівка

ЛНЗ

Черкаси

  Кривбас

Кривий Ріг

Полісся

Житомир

  Ворскла

Полтава

Минай

  Олександрія

Дніпро-1

  Зоря

Луганськ

Верес

Рівне

  Оболонь

Київ

Рух

Львів

  Шахтар

Донецьк

Динамо

Київ

29 тур

18 травня 2024

  Металіст 1925

Харків

Полісся

Житомир

  Минай

Колос

Ковалівка

  Верес

Рівне

Олександрія

  Ворскла

Полтава

Оболонь

Київ

  ЛНЗ

Черкаси

Зоря

Луганськ

  Динамо

Київ

Кривбас

Кривий Ріг

  Рух

Львів

Чорноморець

Одеса

  Дніпро-1

Шахтар

Донецьк

30 тур

25 травня 2024

  Кривбас

Кривий Ріг

Минай

  Оболонь

Київ

Олександрія

  ЛНЗ

Черкаси

Ворскла

Полтава

  Чорноморець

Одеса

Дніпро-1

  Зоря

Луганськ

Колос

Ковалівка

  Рух

Львів

Динамо

Київ

  Полісся

Житомир

Шахтар

Донецьк

  Металіст 1925

Харків

Верес

Рівне