Сьогодні 13 квітня 2024 р.

Перша ліга 2023/24

1 тур

27 липня 2023

Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

0:0 Вікторія

Миколаївка

протокол
Группа А Буковина

Чернівці

0:1 Нива

Тернопіль

протокол

28 липня 2023

Группа Б Металург

Запоріжжя

0:0 Кремінь

Кременчук

протокол
Группа А Нива

Бузова

2:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол
Группа А Карпати

Львів

1:0 Хуст

Хуст

протокол
Группа Б Лівий берег

Київ

5:0 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол

29 липня 2023

Группа Б Чернігів

3:2 Діназ

Вишгород

протокол
Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

1:1 Поділля

Хмельницький

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

5:0 Полтава

Полтава

протокол
Группа А Металіст

Харків

0:1 Епіцентр

Дунаєвці

протокол

2 тур

6 серпня 2023

Группа А Нива

Тернопіль

1:0 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
Группа А Поділля

Хмельницький

0:2 Нива

Бузова

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

3:1 Металіст

Харків

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

1:1 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа А Хуст

Хуст

0:1 Епіцентр

Дунаєвці

протокол
Группа А Карпати

Львів

2:1 Буковина

Чернівці

протокол

7 серпня 2023

Группа Б Чернігів

0:2 Інгулець

Петрове

протокол
Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:0 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол
Группа Б Діназ

Вишгород

2:1 Кремінь

Кременчук

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

3:1 Лівий берег

Київ

протокол

3 тур

11 серпня 2023

Группа Б Кремінь

Кременчук

0:1 Вікторія

Миколаївка

протокол
Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

1:1 Полтава

Полтава

протокол
Группа А Нива

Бузова

2:1 Нива

Тернопіль

протокол
Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

0:1 Карпати

Львів

протокол
Группа А Епіцентр

Дунаєвці

1:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол
Группа Б Лівий берег

Київ

5:1 Чернігів

протокол

12 серпня 2023

Группа Б Інгулець

Петрове

3:0 Діназ

Вишгород

протокол
Группа А Буковина

Чернівці

0:0 Хуст

Хуст

протокол
Группа Б Металург

Запоріжжя

0:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
Группа А Металіст

Харків

1:1 Поділля

Хмельницький

протокол

4 тур

18 серпня 2023

Группа А Карпати

Львів

1:1 Нива

Бузова

протокол

19 серпня 2023

Группа Б Чернігів

0:1 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол
Группа Б Діназ

Вишгород

0:1 Вікторія

Миколаївка

протокол
Группа А Хуст

Хуст

0:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол
Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:1 Кремінь

Кременчук

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

1:2 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа А Поділля

Хмельницький

0:0 Епіцентр

Дунаєвці

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

2:1 Лівий берег

Київ

протокол

20 серпня 2023

Группа А Буковина

Чернівці

1:0 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

0:1 Металіст

Харків

протокол

5 тур

25 серпня 2023

Группа А Металіст

Харків

0:3 Карпати

Львів

протокол

26 серпня 2023

Группа А Нива

Бузова

1:0 Буковина

Чернівці

протокол

27 серпня 2023

Группа Б Металург

Запоріжжя

4:2 Чернігів

протокол
Группа Б Лівий берег

Київ

3:0 Діназ

Вишгород

протокол

28 серпня 2023

Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

1:1 Інгулець

Петрове

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

1:0 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

7:0 Хуст

Хуст

протокол
Группа А Епіцентр

Дунаєвці

2:3 Нива

Тернопіль

протокол
Группа Б Кремінь

Кременчук

0:6 Полтава

Полтава

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

0:0 Поділля

Хмельницький

протокол

6 тур

1 вересня 2023

Группа Б Лівий берег

Київ

1:1 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол

2 вересня 2023

Группа Б Чернігів

2:3 Кремінь

Кременчук

протокол
Группа А Карпати

Львів

2:0 Епіцентр

Дунаєвці

протокол
Группа А Буковина

Чернівці

1:0 Металіст

Харків

протокол

3 вересня 2023

Группа Б Діназ

Вишгород

3:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
Группа А Хуст

Хуст

2:1 Поділля

Хмельницький

протокол
Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

2:2 Нива

Бузова

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

3:2 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

2:2 Вікторія

Миколаївка

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

0:0 Агробізнес

Волочиськ

протокол

7 тур

8 вересня 2023

Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

2:1 Діназ

Вишгород

протокол
Группа Б Кремінь

Кременчук

0:2 Інгулець

Петрове

протокол

9 вересня 2023

Группа Б Вікторія

Миколаївка

2:1 Чернігів

протокол
Группа А Епіцентр

Дунаєвці

2:1 Буковина

Чернівці

протокол
Группа Б Металург

Запоріжжя

1:1 Лівий берег

Київ

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

0:1 Карпати

Львів

протокол

10 вересня 2023

Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:3 Полтава

Полтава

протокол
Группа А Нива

Бузова

2:2 Хуст

Хуст

протокол
Группа А Поділля

Хмельницький

2:0 Нива

Тернопіль

протокол

11 вересня 2023

Группа А Металіст

Харків

0:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

8 тур

15 вересня 2023

Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

2:2 Епіцентр

Дунаєвці

протокол
Группа А Буковина

Чернівці

1:0 Агробізнес

Волочиськ

протокол
Группа А Карпати

Львів

2:1 Поділля

Хмельницький

протокол

16 вересня 2023

Группа А Нива

Бузова

0:0 Металіст

Харків

протокол
Группа А Хуст

Хуст

2:0 Нива

Тернопіль

протокол
Группа Б Діназ

Вишгород

1:1 Полтава

Полтава

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

3:0 Вікторія

Миколаївка

протокол

17 вересня 2023

Группа Б Чернігів

1:0 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

2:2 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа Б Лівий берег

Київ

6:0 Кремінь

Кременчук

протокол

9 тур

22 вересня 2023

Группа А Поділля

Хмельницький

1:1 Буковина

Чернівці

протокол

23 вересня 2023

Группа А Металіст

Харків

0:3 Хуст

Хуст

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

2:0 Чернігів

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

1:0 Лівий берег

Київ

протокол
Группа А Епіцентр

Дунаєвці

0:2 Нива

Бузова

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

1:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

24 вересня 2023

Группа Б Кремінь

Кременчук

0:3 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол
Группа Б Металург

Запоріжжя

1:1 Діназ

Вишгород

протокол
Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:2 Інгулець

Петрове

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

1:1 Карпати

Львів

протокол

10 тур

29 вересня 2023

Группа А Поділля

Хмельницький

1:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

30 вересня 2023

Группа Б Діназ

Вишгород

1:2 Чернігів

протокол
Группа А Епіцентр

Дунаєвці

2:2 Металіст

Харків

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

1:3 Інгулець

Петрове

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

0:1 Буковина

Чернівці

протокол

1 жовтня 2023

Группа Б Кремінь

Кременчук

1:2 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

0:0 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол
Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:1 Лівий берег

Київ

протокол
Группа А Хуст

Хуст

0:3 Карпати

Львів

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

1:0 Нива

Бузова

протокол

11 тур

6 жовтня 2023

Группа А Металіст

Харків

1:2 Агробізнес

Волочиськ

протокол
Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

0:0 Нива

Тернопіль

протокол

7 жовтня 2023

Группа Б Кремінь

Кременчук

0:0 Діназ

Вишгород

протокол
Группа Б Металург

Запоріжжя

2:0 Вікторія

Миколаївка

протокол
Группа А Епіцентр

Дунаєвці

3:1 Хуст

Хуст

протокол
Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

2:3 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол

8 жовтня 2023

Группа А Нива

Бузова

2:1 Поділля

Хмельницький

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

2:1 Лівий берег

Київ

протокол
Группа А Буковина

Чернівці

0:1 Карпати

Львів

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

6:1 Чернігів

протокол

12 тур

13 жовтня 2023

Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

1:0 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

3:0 Кремінь

Кременчук

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

1:1 Епіцентр

Дунаєвці

протокол

14 жовтня 2023

Группа А Хуст

Хуст

1:2 Буковина

Чернівці

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

2:0 Нива

Бузова

протокол

15 жовтня 2023

Группа А Карпати

Львів

3:3 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
Группа Б Чернігів

0:3 Лівий берег

Київ

протокол
Группа Б Діназ

Вишгород

0:2 Інгулець

Петрове

протокол
Группа А Поділля

Хмельницький

1:0 Металіст

Харків

протокол

16 жовтня 2023

Группа Б Полтава

Полтава

0:2 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол

13 тур

20 жовтня 2023

Группа Б Кремінь

Кременчук

4:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
Группа А Епіцентр

Дунаєвці

2:2 Поділля

Хмельницький

протокол

21 жовтня 2023

Группа А Нива

Бузова

0:1 Карпати

Львів

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

3:0 Хуст

Хуст

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

2:1 Діназ

Вишгород

протокол

22 жовтня 2023

Группа А Металіст

Харків

0:0 Нива

Тернопіль

протокол
Группа Б Металург

Запоріжжя

3:1 Полтава

Полтава

протокол
Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

2:1 Буковина

Чернівці

протокол
Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

3:1 Чернігів

протокол
Группа Б Лівий берег

Київ

3:0 Інгулець

Петрове

протокол

14 тур

26 жовтня 2023

Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

2:2 Вікторія

Миколаївка

протокол

27 жовтня 2023

Группа А Поділля

Хмельницький

0:1 Агробізнес

Волочиськ

протокол

28 жовтня 2023

Группа А Буковина

Чернівці

3:3 Нива

Бузова

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

0:1 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол
Группа А Хуст

Хуст

1:2 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

1:2 Епіцентр

Дунаєвці

протокол

29 жовтня 2023

Группа А Карпати

Львів

3:0 Металіст

Харків

протокол
Группа Б Чернігів

1:3 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа Б Діназ

Вишгород

0:0 Лівий берег

Київ

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

4:1 Кремінь

Кременчук

протокол

15 тур

3 листопада 2023

Группа Б Кремінь

Кременчук

2:1 Чернігів

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

2:1 Нива

Тернопіль

протокол

4 листопада 2023

Группа А Металіст

Харків

2:3 Буковина

Чернівці

протокол
Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

2:0 Діназ

Вишгород

протокол
Группа А Поділля

Хмельницький

4:1 Хуст

Хуст

протокол

5 листопада 2023

Группа А Епіцентр

Дунаєвці

3:2 Карпати

Львів

протокол
Группа Б Металург

Запоріжжя

0:0 Інгулець

Петрове

протокол
Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

0:2 Лівий берег

Київ

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

0:0 Полтава

Полтава

протокол
Группа А Нива

Бузова

0:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол

16 тур

10 листопада 2023

Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

1:2 Металіст

Харків

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

0:0 Поділля

Хмельницький

протокол

12 листопада 2023

Группа А Хуст

Хуст

0:1 Нива

Бузова

протокол
Группа Б Діназ

Вишгород

1:2 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол
Группа Б Чернігів

0:3 Вікторія

Миколаївка

протокол
Группа А Буковина

Чернівці

0:2 Епіцентр

Дунаєвці

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

4:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

5:1 Кремінь

Кременчук

протокол
Группа А Карпати

Львів

3:0 Агробізнес

Волочиськ

протокол
Группа Б Лівий берег

Київ

1:0 Металург

Запоріжжя

протокол

17 тур

18 листопада 2023

Группа А Епіцентр

Дунаєвці

1:1 Прикарпаття

Івано-Франківськ

протокол
Группа А Агробізнес

Волочиськ

3:0 Буковина

Чернівці

протокол
Группа А Поділля

Хмельницький

0:1 Карпати

Львів

протокол
Группа А Нива

Тернопіль

4:1 Хуст

Хуст

протокол
Группа А Металіст

Харків

1:1 Нива

Бузова

протокол

19 листопада 2023

Группа Б Кремінь

Кременчук

0:1 Лівий берег

Київ

протокол
Группа Б Вікторія

Миколаївка

0:1 Інгулець

Петрове

протокол
Группа Б Гірник-Спорт

Горишні Плавні

0:2 Чернігів

протокол
Группа Б Полтава

Полтава

2:1 Діназ

Вишгород

протокол
Группа Б Металург

Запоріжжя

0:0 ФСК Маріуполь

Маріуполь

протокол

18 тур

24 листопада 2023

Группа А Нива

Бузова

0:2 Епіцентр

Дунаєвці

протокол
Группа А Прикарпаття

Івано-Франківськ

2:0 Агробізнес

Волочиськ

протокол
Группа А Хуст

Хуст

1:2 Металіст

Харків

протокол
Группа А Карпати

Львів

3:0 Нива

Тернопіль

протокол
Группа А Буковина

Чернівці

0:2 Поділля

Хмельницький

протокол

25 листопада 2023

Группа Б Лівий берег

Київ

5:0 Вікторія

Миколаївка

протокол
Группа Б ФСК Маріуполь

Маріуполь

1:0 Кремінь

Кременчук

протокол
Группа Б Діназ

Вишгород

1:0 Металург

Запоріжжя

протокол
Группа Б Чернігів

2:2 Полтава

Полтава

протокол
Группа Б Інгулець

Петрове

1:1 Гірник-Спорт

Горишні Плавні

протокол