Сьогодні 14 травня 2024 р.

Довбик та Циганков отримали 7,5 від WhoScored, вища оцінка тільки в одного гравця

WhoScored оцінив гру учасників матчу сьомого туру Ла Ліги «Вільяреал» - «Жирона» (1:2). Найкращим гравцем зустрічі визнано Алейша Гарсія - 7,7.

Артем Довбик та Віктор Циганков отримали по 7,5. Це друга найкраща оцінка у складі обох команд. Така сама у Савіньо Морейри.

Довбик за 69 хвилин на полі забив гол, завдав 6 ударів по воротах (3 у створ і 3 повз), втратив 1 гольовий момент, зробив 15 дотиків м'яча, віддав 5 точних передач з 7 (71%) і виграв 2 верхові дуелі з 2 Його показник очікуваних голів (xG) склав 1,03.

Циганков за 88 хвилин на полі награв на 0,18 xG, а його показник очікуваних асистів (xA) становив 0,42. Він зробив 45 дотиків м'яча, віддав 23 точні передачі з 26 (88%), у тому числі 4 ключові, завдав 2 ударів по воротах (1 неточний і 1 заблокований), провів два вдалі обведення з двох, виграв 1 верхову дуель з 3, заробив 3 фоли, двічі виніс м'яч і двічі його перехопив.