Сьогодні 25 червня 2024 р.

Ярмолюк: «У мене буде шанс потрапити до збірної, якщо буду на постійній основі грати в «Брентфорді»

Український півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк розповів каналу «Трендець» про можливий виклик у національную збірну України на Євро-2024.

– В мене була змога зіграти за збірну. Пам’ятаю цей момент, коли війна почалася. Петраков викликав мене в розширений список, вже казали їхати у Львів. Але потім хтось повернувся – й мене назад. Там хтось хворів, «Шахтар» не відпускав своїх гравців, то мене довикликали. Але я так і не доїхав до Львова.

– І що тоді було? Розчарування?
– Трішки так.

– Як тобі молоде покоління цієї збірної?
– Мені подобається, що ті самі Бражко, Судаков вже грають у складі. Для мене це приклад, що нема страху поїхати й комусь щось показати, грати.

– На твоїй позиції грає дуже багато футболістів. Якщо Бражко та Степаненко знизу, то на вісімці – Судаков, Малиновський, Піхальонок, Буяльський, Зінченко. Дуже конкурентна позиція.
– Дуже. Але чекаю на свій шанс. Викличуть – покажу все, що вмію. Думаю, якщо буду на постійній основі грати в «Брентфорді» – у мене буде шанс потрапити до збірної.

– Євро вже скоро. Як дивишся на цю перспективу? Чи можна заскочити?
– Якщо буде місце – заскочу. Якщо ні – зачекаю на наступне Євро. Якщо буде така можливість, буду дуже радий. Але якщо ні – не розчаруюся, бо розумію, що це життя, не може бути все, як ти хочеш.

17 травня 2024 16:30Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Ілля Забарний: Україна – Бельгія, гра проти Лукаку, шанси синьо-жовтих, атмосфера ЄВРО-2024

 

23 червня 2024 20:45

Прес-конференція Георгія Судакова та Максима Таловєрова

 

23 червня 2024 11:00

Відновлення після Румунії, Миколенко тренується, інтервʼю Яремчука та Бражка

 

19 червня 2024 08:39