Сьогодні 20 липня 2024 р.

Ребров: «Є багато інформації, щоб якнайкраще підготуватися до Євро-2024»

Головний тренер збірної України Сергій Ребров завітав на одне з тренувань «Динамо» та відповів на питання клубних ЗМІ.

– Ваш візит на базу неочікуваний…
– Для вас він можливо неочікуваний, але я завжди сюди заїжджаю. Я живу поруч, і мені дуже приємно бути тут. Зараз важливо спостерігати за збірниками, в якому вони стані… 

– Як вважаєте, зараз, на фінішній прямій сезону, «Динамо» перебуває на піку своєї форми?
– Не знаю про пік форми, але мені дуже подобається і гра «Шахтаря», і гра «Динамо», в якому стані перебувають гравці збірної. Це особливо важливо, вони показують свою готовність у матчах. У нас перед Євро-2024 є багато інформації, щоб якнайкраще підготуватися до старту на турнірі. 

– Залишається півтора місяці до Євро-2024. Окрім відсутності травм та наявності ігрової практики, які ще аспекти важливі для збірників?
– Та всі аспекти важливі. Я вважаю, що ми зробили важливу справу для всієї країни, але тепер потрібно не просто їхати на Євро-2024, а гідно представляти нашу державу. Дуже важливо і мені, і гравцям підготуватися, аби показати нашу силу.
 

– Андрій Ярмоленко не грав у матчах плей-оф через травму. Зараз він набирає форму, забиває, віддає передачі. Як оціните його кондиції?
– Я задоволений, що він отримує достатньо ігрової практики після тривалої відсутності через травму. Будемо спостерігати не лише за Андрієм, а слідкувати за всіма футболістами, які виступають у нашому чемпіонаті, а після його завершення вже будемо дивитися на їхній стан.
 

– З того, що побачили на тренуванні «Динамо», чи є гравці, старання яких ви оцінили найбільше?– Я багато їжджу, дивлюся за тренуваннями, тож я в принципі знаю, в якому стані перебувають футболісти. Мені цікаво спостерігати за тренувальним процесом. 

– Чи можна очікувати нові обличчя в збірній на Євро-2024?
– На це завжди можна сподіватися. Але, на жаль, у нас обмежена заявка з 23 гравців, хоча ми розраховували, що буде 26-ть. Це ще більша відповідальність на гравцях, адже лише 23 місця у збірній, і вони мають максимально підготуватися, аби показати свої найкращі якості.
 

– Тобто на товариських матчах новачки можуть бути, а до Німеччини вже поїдуть досвідчені виконавці?
– Я же сказав, що новачки можуть бути завжди. Хто міг подумати, що Бражко буде в нашій збірній у двох матчах плей-оф… 

– Як буде проводитися розподіл молодих гравців між національною та молодіжною збірною? Чи буде якась розмова між тренерськими штабами, як ви будете розставляти пріоритети?
– Завжди у пріоритеті була національна збірна. Запитай у будь-якого футболіста, де він хоче грати, і всі скажуть, що в національній команді. Це обличчя країни. А далі вже розберемося з кандидатами до молодіжної збірної.

19 квітня 2024 18:06Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Андрій Ярмоленко. Велике інтерв'ю капітана збірної України напередодні гри з бельгійцями

 

26 червня 2024 12:18

Ілля Забарний: Україна – Бельгія, гра проти Лукаку, шанси синьо-жовтих, атмосфера ЄВРО-2024

 

23 червня 2024 20:45

Прес-конференція Георгія Судакова та Максима Таловєрова

 

23 червня 2024 11:00