Сьогодні 20 липня 2024 р.

Пробєж: «Матч проти України дуже важливий для Польщі, ми хочемо досягти хорошого результату»

Головний тренер збірної Польщі Міхал Пробєж поділився очікуваннями від товариського матчу зі збірною України.

«Для нас цей матч дуже важливий, тому що ми хочемо досягти хорошого результату і робимо все, щоб добре підготуватися, але це один з етапів підготовки до матчів на Євро. Хотів би подякувати «Народовому» (стадіон, де пройде гра – прим.) за те, як все чудово підготовлено. Покриття замінено в тих місцях, де це стає проблемою після наших тренувань. Все дуже добре підготовлено. Також завдяки Польському футбольному союзу ми маємо все необхідне для хорошої підготовки.

Також хочу відзначити медичний персонал, який поставив на ноги всіх гравців. На сьогодні всі 100% здорові та тренуються. Це дуже важливо в контексті завтрашнього матчу і дуже важкого рішення щодо виключення трьох гравців (з фінальної заявки на Євро – прим.). Це одне з моїх найважчих рішень. Ми зробимо все, щоб команда була якомога сильнішою. Безумовно, буде сумно тим, кого не буде у складі, як і тим, кого не викликали, але вони теж частина команди. Ми всі одна команда.

Я дивлюся на настрій, який нас оточує. Слухаю конференції та читаю портали. Я ще не стикався з тим, що матчі ще не почалися, ми ще не зіграли, а багатьох гравців вже критикують і хейтять. Я прошу підтримати гравців. Вони є частиною нашої нації, яку ми представлятимемо, і приємно, що ми можемо про це говорити сьогодні. Ми чесно пройшли на Євро, після важкого матчу в Уельсі нам ніхто нічого не давав. Давайте всією нацією зробимо все, щоб підтримати цих гравців. Вони мають вирішальне значення. Ми, як колектив, можемо лише допомогти їм», – сказав Пробєж.

Товариський матч Україна – Польща відбудеться 7 червня у Варшаві. Початок о 21.45.

6 червня 2024 18:38Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Андрій Ярмоленко. Велике інтерв'ю капітана збірної України напередодні гри з бельгійцями

 

26 червня 2024 12:18

Ілля Забарний: Україна – Бельгія, гра проти Лукаку, шанси синьо-жовтих, атмосфера ЄВРО-2024

 

23 червня 2024 20:45

Прес-конференція Георгія Судакова та Максима Таловєрова

 

23 червня 2024 11:00