Сьогодні 20 липня 2024 р.

Ребров: «Програли всі стандарти, програли всю боротьбу»

Головний тренер збірної України Сергій Ребров в ефірі MEGOGO підбив підсумки товариського матчу зі збірною Польщі (1:3), який відбувся минулої п’ятниці, 7 червня, у Варшаві.

– Не можу сказати, що сьогодні ми грали погано, але ми програли всі стандарти, програли всю боротьбу. Футбол складається з компонентів. Якщо ти програєш за якимось із компонентів, то ти програєш матч.

– А чи було в цьому матчі щось позитивне?
– Багато чого було позитивного. Це дуже важливий досвід перед Євро. Ми проаналізуємо цю гру і, впевнений, зробимо висновки.

– Головне, що сьогодні не вдалося, – це стандарти?
– Вважаю, що так. Ми двічі пропустили після кутових. При цьому й у другому таймі суперник створював дуже небезпечні моменти з кутових. Треба над цим працювати. Ми знаємо, у чому наші проблеми і працюємо над ними.

– Здалося, що в другому таймі вашій команді більшою мірою вдавалося домінувати на полі суперника, ніж у першій половині зустрічі...
– Не можу так сказати. Вважаю, ми в обох таймах непогано контролювали м’яч, але до перерви в нашій грі було недостатньо забігань за спину. Потрібно, що було більше таких моментів. Після перерви ми програвали 1:3, тому грали гостріше і, вважаю, створювали моменти.

– Як вам гра експериментальної пари центральних захисників Таловєров – Бондар?
– Вони обидва взагалі вперше зіграли в стартовому складі збірної України. Тому їм було непросто виходити на гру. Вони віддали на полі все, але були помилки. Помилки і будуть, для того і є такі матчі. Я вже говорив, що задоволений, що в нас є ці три товариські матчі – тут ми можемо помилятися і виправляти ці помилки. Основне буде на Євро.

– Завдання на другий тайм було відігратися чи відпрацювати певну установку на гру?
– Якщо кажуть, що результат у товариських матчах не важливий, то я вважаю, що це не так. Ви бачили, що хлопці не хотіли програвати, і тому вони йшли вперед і створювали моменти. Так, були й помилки, коли Польща виходила в контратаки. Ця гра, ми проаналізуємо і підготуємося.

– Довбик сьогодні став «Левом матчу». Як вам його гра?
– Він молодець, забив м’яч. Але я вважаю, що ця гра не про «Лева матчу».

– Чи можна очікувати в товариському матчі з Молдовою наш базовий склад на Євро, чи це залишиться загадкою для всіх?
– Подивимося. (Посміхається).

8 червня 2024 00:25Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Андрій Ярмоленко. Велике інтерв'ю капітана збірної України напередодні гри з бельгійцями

 

26 червня 2024 12:18

Ілля Забарний: Україна – Бельгія, гра проти Лукаку, шанси синьо-жовтих, атмосфера ЄВРО-2024

 

23 червня 2024 20:45

Прес-конференція Георгія Судакова та Максима Таловєрова

 

23 червня 2024 11:00