Сьогодні 26 лютого 2024 р.

Костюк: «Забили свої м'ячі та мали багато моментів»

Наставник «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував перемогу над «Шахтарем» (2:0).

– План, який ми вибрали на гру, спрацював. Швидкий перехід із оборони в атаку. Забили свої м'ячі та мали багато моментів. Щодо нашої гри в захисті, то у наших воріт практично не було стовідсоткових моментів.

– «Динамо» активно атакувало у першому таймі. Гол на початку другого став винагородою за старання?

– Так, нам потрібна була компактність між лініями. Хлопці добре вступали у відбір та використали простір за спиною гравців «Шахтаря». Індивідуально сьогодні ми добре зіграли.

– Першу заміну ви зробили на 81 заміні. Чи були повністю задоволені грою ваших підопічних?
– Так, вони виконували наші вимоги. У Котухи були судоми, тому провели заміну і випустили Дикого. А так всі футболісти догравали, сили ще були. Той сам Пашко мав момент, у Пономаренка. Усі витримали ритм та динаміку гри до кінця матчу.

– Саленко сьогодні віддав гольовий пас. Він прогресує?
– Поки що рано говорити, але робота на тренуваннях та ігрова практика йде йому на користь. У нього вже друга гольова передача. Чекаємо, коли заб'є.

– Цього сезону одразу чотири команди ведуть боротьбу за чемпіонство. Це означає, що рівень першості U-19 зріс?

– Так. Сьогодні у «Шахтаря» грали шість футболістів 2004 року. Ми маємо 2006 рік. Два роки різниці. Так само роблять СК «Дніпро-1» та «Рух». Ми йдемо шляхом розвитку гравців їхньої індивідуальності, щоб вони у своєму віці вже мали ігрову практику.

– Ви залишилися задоволені тим, як Котуха замінив Дикого на фланзі захисту?
– Сьогодні Ваня зіграв надійно. Може було менше креативу в атаці, але в обороні він закрив позицію. Дикий провів більшу кількість матчів, грав у збірній. Можливо, десь психологічно та фізично просів. Дали нагоду зіграти Котусі, і він виконав те, про що ми домовлялися.

– Із поверненням Герича конкуренція в атаці зросте?
– А як же. Він може грати другим нападником та на фланзі. Даватимемо йому більше ігрового часу, щоб він відновлював свої кондиції. Також Чекаємо на Калина, Маткевича, Білого, щоб вони також посилювали нашу команду.

– У «Шахтаря» були вилучення, на полі було багато емоцій. На матчі із «Шахтарем» особливий настрій?

– Я сказав хлопцям, що ми маємо виходити з таким настроєм на кожен матч. Незалежно від того, «Шахтар» це чи «Барселона», «Кривбас», «Колос». З таким настроєм будуть прогрес та перемоги.

2 листопада 2023 16:03Матеріали на тему

U-19. Динамо – Шахтар 2:0. Звіт про матч
2 листопада 2023 15:41
Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

U-19, 13-й тур Динамо – Шахтар 2:0. Огляд матчу

 

02 листопада 2023 14:45