Сьогодні 20 липня 2024 р.

ДЮФШ «Динамо» підписала угоду про співпрацю із чотирма клубами

ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського продовжує розширювати співпрацю з клубами-партнерами, ставлячи на меті створити широку партнерську мережу у Києві та за його межами, щоб діти могли займатися футболом на найвищому рівні.

11 червня мережа партнерів динамівської футбольної школи ще більше розширилася у межах Києва, області, а також на захід та південь України – угоди про співпрацю було підписано ще із чотирма футбольними клубами, які стали офіційними партнерами та представниками Академії ФК «Динамо» у різних районах Києва та за межами міста.

undefined

  
Це ГО «Миколаївський обласний дитячо-юнацький футбольний клуб раннього розвитку «Лідер», футбольний клуб «Єврошпон-Смига» (Рівненська область), ТОВ «Академія футболу СК «Київ» (Печерський район) та футбольний клуб «Спортивна Академія майбутнього «Чайка» (Бучанський район Київської області).

Після завершення офіційної частини, коли усі документи були підписані, і печатки поставлені, до присутніх звернувся віцепрезидент «Динамо» Дмитро Бріф та подякував за майбутню співпрацю:

undefined

  
– Дуже вдячний вам за роботу, радий, що список партнерів нашої ДЮФШ розширюється і у Рівненську область, і у місто Миколаїв, а також продовжуємо працювати по Києву та Київській області. Переконаний, що наша співпраця буде плідною, що ми можемо допомогти одне одному. Ви нам – з пошуком якісних футболістів, а у вас буде стимул набирати нових, талановитих гравців, адже вони будуть розуміти, що постійно перебувають під наглядом футбольної академії «Динамо». Безперечно, будемо підсилюватися перспективними виконавцями та безперервно вести селекційну роботу. Ще раз дякую за співпрацю. Знаю, що з частиною з вас ми вже взаємодіяли раніше і сподіваюся на взаємовигідну роботу для обох сторін.

undefined

  
– Наша співпраця з клубами-партнерами розширюється, маємо вже більше 20 клубів у різних регіонах України, з якими підписані угоди про співпрацю, – зазначив директор ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського Олександр Іщенко. – Днями до нас звернулися представники запорізького «Металурга», зокрема, директор їхньої футбольної школи. Ми раді співпрацювати з ними, допомогти у такий скрутний час, адже Запоріжжя завжди було «кузнею талантів» для українського футболу. Сподіваємося, угода про співпрацю буде підписана найближчим часом, а ті діти, які роз’їхалися по всій Україні, зможуть взяти участь у селекційному відборі на базі нашої школи.

Також продовженням стане поїдка у літній табір до Болгарії у липні, де відбуватиметься селекційний відбір. Взяти у ньому участь вже виявили бажання близько 160 дітей. У рамках табору планується два заїзди, під час них переглядатимемо на практиці рекомендованих нам кандидатів.
Підписавши угоди про співпрацю, керівники клубів-партнерів розповіли про свої футбольні школи.

undefined

  
Василь Антонюк, президент футбольного клубу «Єврошпон-Смига»:

– Ми вже не перший рік співпрацюємо з «Динамо», попередня угода була підписана перед війною. Представники «Динамо» час від часу приїжджають до нас на збори до міста Кременець, де на стадіоні проходять навчання та тренування. Динамівські тренери та інструктори навчали наших наставників, як правильно працювати з дітьми.

Звісно, під час війни усім стало важче. На щастя, маємо хорошого спонсора – підприємство «Єврошпон», керівник якого Володимир Басюк, є великим шанувальником футболу та багато і військовим допомагає, і розвиває дитячий футбол. Вже під час війни наші команди почали грати у першій лізі, хлопці 2009 року народження ідуть серед лідерів. На сьогодні у нас займається 180 дітей у Смизі, а також ми відкрили філіал у Радивилові – там навчається ще 70 юних футболістів.

Наші вихованці є в Угорщині – Академії Пушкаша, один хлопчик мав бути в «Динамо», але батьки побоялися його відпускати, тому він у «Мункачі» і є найкращим бомбардиром вищої ліги. Також серед відомих наших вихованців – Олег Шандрук, який нині очолює рівненський «Верес». Також наші хлопці виступали у «Ворсклі», мій син грав за збірні України різного віку. Словом, таланти є.

Угода про співпрацю з «Динамо» – це для нас орієнтир, як правильно працювати та до чого потрібно прагнути, адже це найголовніший клуб в Україні, ми всі змалку за нього уболівали. Для мене, як для президента клубу «Єврошпон-Смига», завжди приємно, коли наші вихованці потрапляють до «Динамо». Ставимо перед собою мету дорости до професійного клубу. Будуємо базу на 140 місць, ще один великий стадіон зі штучним покриттям.

undefined

  
Михайло Шевченко, директор «Академії футболу СК «Київ»:

– У нас клуб молодий, але професійний. До війни будували стадіон, але, на жаль, повномасштабне вторгнення завадило його закінчити, тому ми маленьких дітей не набирали. Зараз у нас є одна вікова категорія U15, яка бере участь у чемпіонаті міста Києва і плануємо набирати молодших. Ми планували та мали домовленості збудувати структуру академії з усіма віковими групами, щоб брати участь і у чемпіонаті України (ДЮФЛ), і у чемпіонаті міста Києва, але війна внесла свої корективи. Зараз починатимемо будувати структуру академії майже з нуля. У цьому плані нам дуже цікаво співпрацювати з «Динамо», яке має великий досвід у цій сфері.

Ми добре розуміємо свої завдання та цілі ФК «Динамо» (Київ), тому обговорення угоди про співпрацю тривало недовго. Для нас важливий розвиток нашого клубу, розраховуємо від «Динамо» на методичну допомогу, обмін досвідом та удосконалення роботи наших тренерів, що для нас як хоч і професійного, але молодого клубу, є важливим поштовхом. Так само співпраця стосуватиметься інфраструктури та набору дітей у нашому Печерському районі. У нас дуже зручна локація – є дві станції метро – Арсенальна та Кловська, які знаходяться у п’яти хвилинах від нас, тож добиратися зручно, тому, сподіваємося, що до нас приходитимуть діти і з сусідніх районів.

undefined

  
Сергій Поздняков, керівник і старший тренер футбольної школи «Лідер» у місті Миколаїв:

– Наша школа заснована у 2018 році, за шість років роботи ми виховали близько 500 юних футболістів віком від 4 до 16 років, тобто повна структура. Цього року нам вдалося взяти участь у чемпіонаті України і тим самим забезпечити набір та випуск вихованців. На жаль, у нашому місті немає професійної команди, тож після випуску з академії футболістам потрібно десь шукати продовження кар’єри. А «Динамо» – саме той клуб, який може забезпечити їхній подальший футбольний шлях. Тому ми вийшли з ініціативою укласти угоду про співпрацю, розповіли про нашу школу, і «Динамо» зацікавилося.

На жаль, і до повномасштабної війни з інфраструктурою у Миколаєві була велика проблема. Зокрема, у нас дуже мало футбольних полів, а під час війни і ті, що є, відчутно постраждали – і на Центральний стадіон був приліт, і на спортивний комплекс «Зоря», де ми тренуємося, прилітали касетні боєприпаси.

Для нашої школи та для усього південного регіону співпраця з «Динамо» – важлива подія. Думаю, діти будуть у захваті. Розуміння того, що в них буде можливість потрапити до столичного клубу, обов’язково додасть їм мотивації. Співпраця також передбачає, що наші тренери зможуть приїздити на стажування, отримувати методичну допомогу. Крім того, будуть проєкти для дітей, які ми спільно плануємо впроваджувати – тренування, збори, турніри, тощо. Усе має бути на найвищому рівні.

undefined

  
Юрій Омельченко, директор футбольного клубу «Спортивна Академія майбутнього «Чайка»:

– Наш клуб було засновано у 2020 році, на сьогодні у нас приблизно 120 дітей від 3 до 12 років. Знаходимося у житловому комплексі «Чайка», у нас є критий манеж, де можна комфортно тренуватися взимку, особливо дошкільнятам та дітям, які навчаються у 1-4 класах. Також маємо футбольне поле 40 м. х 20 м., де ми проводимо тренувальний процес у теплі пори року. Батькам і дітям у нас дуже зручно, адже, окрім якісного підходу до тренувань, на території комплексу цілодобово працюють 50 охоронців, які слідкують за безпекою.

Від  співпраці з «Динамо» очікуємо розвитку наших дітей, найкращі з яких отримають шанс потрапити до вашої академії і конкурувати з найкращими клубами України. Крім того, вони знатимуть, що у Києві є лише один клуб – і це «Динамо». Ми уболіваємо за цю команду та хотіли б отримати досвід саме від «Динамо». Важливо, що ця співпраця двостороння, і діти, які з певних причин не підходять клубу, отримають рекомендацію тренуватися у нас.

undefined

  
Зазначимо, що ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського відкрита до співпраці з іншими футбольними клубами Києва, області та інших міст України. Сподіваємося, плідна робота принесе свої плоди у вигляді виховання нових талановитих футболістів, які з часом поповнять першу команду «Динамо», а також українські професійні клуби та збірні України.

11 червня 2024 16:06Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ЄВРО-2024 (U-19). Норвегія – Україна. Повний матч

 

18 липня 2024 19:15

Євро-2024 (U-19), група А. Північна Ірландія – Україна. Повний матч

 

15 липня 2024 23:38

ЧЄ-2024 (U19). Українці готуються до стартової гри

 

13 липня 2024 17:00