Сьогодні 13 квітня 2024 р.

Задорожний: «Навіть коли «Рух» пропустив на старті, я був спокійний»

Коментар головного тренера «Руху» U-19 Сергій Задорожний після вольової перемоги над «Сараєво» (3:1) та проходу у 2-й раунд Юнацької ліги УЄФА.

– Це була непроста гра для нас. «Сараєво» це команда, яка багато забиває та створює у чемпіонаті Боснії та Герцеговини, що контрастувало з першим матчем у Стальовій Волі. Тому «Рух» обережно ставився до суперника і команда розуміла, що легко нам не буде.

Ми з хлопцями домовились, що маємо пройти «Сараєво» і вони віддались на 200% та зробили це. Було багато боротьби та бігової роботи. Якби вдалось реалізувати пенальті, то гра ще тоді пішла б за іншим сценарієм. Загалом я задоволений діями своїх футболістів та їх самовіддачею і тим малюнком гри, який вони продемонстрували.

Навіть коли «Рух» пропустив на старті поєдинку, я був спокійний. Знову нам забили у ближній кут після власних же помилок. Втім не варто критикувати Бакуса, адже він неодноразово виручав «Рух» протягом матчу. У нас цілісна команда, яка швидко відреагувала на те, що відбувалось на полі. Наше завдання – створити боєздатний колектив, який ще проявить себе у єврокубку.

Тепер на «Рух» чекає протистояння із «Мідтьюлланном». Це цікава і непроста команда, але і ми вже показували свою силу. Потрібно правильно підготуватись до матчів із данцями і сподіваюсь, що ми здобудемо хороший для нас результат.

25 жовтня 2023 21:22Матеріали на тему

Юнацька ліга УЄФА. Сараєво – Рух 1:3 (заг. 2:4). Звіт
25 жовтня 2023 19:11
Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Юнацька ліга УЄФА. 1-й раунд. Сараєво – Рух 1:3 (заг. 2:4). Огляд матчу

 

25 жовтня 2023 20:53