Сьогодні 19 липня 2024 р.

Козак: «У нас в «Поліссі» всі думки і мотивація сходяться»

Капітан «Полісся» Артем Козак – про виступ житомирської команди у першій частині сезону.

– Артеме, давай підіб’ємо проміжні підсумки виступів «Полісся» в УПЛ. «Полісся» пішло на міжнародну павзу на другій сходинці УПЛ. Якби тобі це сказали на старті чемпіонату тебе це би здивувало?
– Я не плекав надій. Не думав, що все буде дуже погано, або ж все буде максимально круто. Я просто готувався цілеспрямовано, багато віддавався на тренуваннях, дивися як працює команда і думав про процес. Тобто, я не думав про сьогодні, що буде через півроку, через рік. Усі мої емоції та думки були про процес. Я не загадував наперед.

– «Полісся» рухається у тому темпі, який ти очікував чи можливо перевершує сподівання?
– Саме в такому, як я і очікував. Я розумів, що з дуже непоганим складом заходимо в УПЛ, є гарні і відповідні гравці для цього, тренерський штаб, наше керівництво, наш президент. Всі думки і мотивація сходяться, я розумів, що ми будемо рухатись якомога вище. У нас немає задачі десь закріпитись, або, як кажуть, бути середнячком і відмовчуватись в інтерв’ю. Я думаю, що в загальному всі розуміли і час від часу це проскакувало в інтерв’ю, що у нас дуже високі задачі.

– Яку б оцінку за цей відрізок ти б поставив команді від 1 до 100 та чому?
– Давайте, нехай буде 90. Ця оцінка – за дуже великий обсяг зробленої роботи. Дуже відповідально всі поставились до процесів, до підготовки до матчів. А 10 відсотків я відніму за те, що десь ми втратили очки.

– Назви головні причини, на твою думку, завдяки чому «Полісся» вдалося стати одним із лідерів УПЛ.
– Основна причина – це умови, стан команди, головний тренер і президент. У них є певний зв’язок, вони розуміють, що потрібно команді. І в першу чергу, вони дають усім хлопцям відчути, що вони у топ-команді і вони – топ-гравці. Це найбільш важливе, мені здається, для футболіста: відчуття, що ти потрібен, що ти якісний футболіст. Оці якості дуже важливі в керівництва клуба та тренера. Думаю, саме це багато в чому вплинуло на загальний результат. Три складових: тренер, президент і третя – команда. Усі ці пункти між собою дуже сильно пов’язані і якщо ти порушуєш якусь дрібничку, все може зруйнуватись.

– Пропонуємо тобі інтерактив. Розстав від 5 до 1 місця причини, які зіграли найбільшу роль у тому, що «Полісся» вдалося стати одним з лідерів УПЛ: тактика, фізіка, новачки, недооцінка зі сторони  суперників, характер.
– Ставлю характер на перше місце. Багато в чому результат досягнуто саме завдяки характеру і зібраності хлопців. На друге місце я поставлю фізику, саму основу футболу, за рахунок чого можна вигравати матчі. Третє – новачки. Тактика теж важлива. Все ж я б її поставив на друге місце. На третє новачки, на четверте новачки і п’яте – сюрприз. Трошки зміщу. Але скажу, що кожен компонент – важливий. Усе це – єдиний організм і має працювати в симбіозі. Якщо щось випадає із цієї схеми, то результат може бути плачевним.

23 листопада 2023 21:17Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ТМ. Динамо – Уніон (Берлин, Німеччина). Огляд матчу

 

18 липня 2024 22:00

ТМ. Динамо – Мамелоді Сандаунз (ПАР). Огляд матчу

 

17 липня 2024 21:00

ТМ. Кривбас – Динамо З (Хорватія). Повний матч

 

17 липня 2024 20:30