Сьогодні 15 квітня 2024 р.

Ігор Суркіс: «Шовковський дуже гарно виконує свої обов’язки»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився думками про роботу Олександра Шовковського на посаді виконувача обов’язків головного тренера після перемоги над «Рухом» (2:0).

– Олександр Шовковський після Мірчі Луческу перемагає. «Кривбас» обіграли в суху, зараз також перемога без пропущених м’ячів.
– Вони повинні кожну гру так грати. Самовіддача має бути на першому місці. Не забувайте, що у нас багато травмованих футболістів: Шапаренко, Ярмоленко, Попов, і у Ваната є ушкодження. Це все позначається на грі. А Шовковський добре робить свою справу, він молодець. Він повинен разом з командою прогресувати, що він і робить. У нього дуже грамотно побудована гра. Так перемогли, але ми маємо наздоганяти те, що ми втратили.

– У минулому сезону в Олександра Шовковського був такий пробний період на посаді виконувача обов’язків головного тренера Динамо Київ, коли Мірча Луческу лікувався.
– Нащо нам згадувати те що було? Що Мірча був у лікарні, а Шовковський виконував обов’язки головного тренера? Це вже минуле. Зараз він теж виконує обов’язки головного тренера. Будемо дивитися, як команда буде грати, прогресувати і вже тоді будемо вирішувати щось.

–  Напрацювання від тренера вже помітні. Цікавий хід був наприкінці матчу Динамо – Рух, коли замість Олександра Караваєв вийшов Костянтин Вівчаренко, а лівий захисник Владислав Дубінчак пішов грати правого вінгера на позицію Караваєва.
– Так, це цікаво. Але це ініціатива тренера. Він так бачить футбол, і він повинен робити те, що буде давати результат. Він дуже гарно виконує свої обов’язки. Це інтелігентна людина і в нього ще все попереду. В матчі з «Кривбасом» і «Рухом» Олександр Шовковський відмінно справився зі своїм завданням

27 листопада 2023 21:10Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Україна, 24-й тур. Полісся – Колос. Огляд матчу

 

14 квітня 2024 20:33

Україна, 24-й тур. Зоря – Чорноморець. Огляд матчу

 

14 квітня 2024 18:26

Україна, 24-й тур. Ворскла – Шахтар. Огляд матчу

 

14 квітня 2024 15:54