Сьогодні 19 липня 2024 р.

Кучер: «Це історична для нас подія»

Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер прокоментував підсумки заключного матчу сезону, в якому спортклубівці переграли «Кривбас» (1:0) і здобули срібні нагороди чемпіонату України.

– Найголовніше, що весь рік ми прагнули грати, перемагати і добиватися позитивного результату. Це те, що ми зробили за цей рік, а головне, що дали інтригу у чемпіонаті. Нас почали вже поважати і це було видно по останніх матчах, що хлопців з їх грою суперники вже починають бояться. Звичайно, що нам у сьогоднішньому матчі потрібна була тільки перемога, котру ми і здобули. Це історична подія і для клубу, і для всіх хлопців, для їх сімей та вболівальників, котрі нас підтримували весь цей рік. Хочу всім подякувати за все це, що ми зробили разом.

– Якщо б вам сказали перед початком чемпіонату, коли ви тільки очолили колектив, що команда стане другою, то це було б на вашу думку добре?

– Якби були першими, то було б краще (посміхається), Але, якщо покласти руку на серце, то і друге місце – це теж велика подія. Я тут не буду лукавити. Ще раз хочу усіх привітати з нашою перемогу – штаб, персонал, керівництво клубу. Ця перемога була дуже важливою.

4 червня 2023 18:25Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ТМ. Динамо – Уніон (Берлин, Німеччина). Огляд матчу

 

18 липня 2024 22:00

ТМ. Динамо – Мамелоді Сандаунз (ПАР). Огляд матчу

 

17 липня 2024 21:00

ТМ. Кривбас – Динамо З (Хорватія). Повний матч

 

17 липня 2024 20:30