Сьогодні 19 липня 2024 р.

Іващенко: «Тактично «Оболонь» працює організовано. Дається взнаки брак майстерності»

Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко підвів підсумок гри з «Колосом» (0:0) в 16 турі УПЛ.

«Здобуте очко на виїзді – непогано. Ковалівка набрала обертів, проти них завжди було важко грати ще з Першої ліги. Але сьогодні вийшла бойова гра з бійцівськими якостями. Десь в них були моменти, десь в нас. Рахунок на табло.

В першому колі теж було 0:0? Тепер погодні умови різні, холодно, м'яч ковзає, хлопці трохи боялися зробити зайвий рух, рахунок слизький, і м'яч слизький.

Нічия сьогодні – позитив. Тим більше, що не пропустили. Тяжкувато сьогодні було, після паузи вибули з тонусу, треба було проводити тренування, а зараз то сніг, то дощ, то грязюка. Осінній футбол трохи важкуватий.

Але хлопці молодці, зробили все, про що ми домовлялися. Десь досвіду не вистачає в завершальній стадії, щоб більш технічно працювати з м'ячем. В цілому хлопці молодці.

Чи все вдалося? Не все виходило в технічному плані, погода погана. Часто втрачали м'яч. Це технічні помилки, а в тактичному плані команда працювала так організовано, як ми домовлялися, все, що напрацьовували, вдалося. Але нехватка майстерності дається взнаки», – сказав Іващенко.

3 грудня 2023 11:11Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ТМ. Динамо – Уніон (Берлин, Німеччина). Огляд матчу

 

18 липня 2024 22:00

ТМ. Динамо – Мамелоді Сандаунз (ПАР). Огляд матчу

 

17 липня 2024 21:00

ТМ. Кривбас – Динамо З (Хорватія). Повний матч

 

17 липня 2024 20:30