Сьогодні 23 травня 2024 р.

ЛНЗ – Олександрія 0:0. Україна, 10-й тур. Звіт про несправджені надії

«Футбольний клуб»

Підсумковий результат став логічним наслідком подій на полі, хоча навряд влаштував когось із суперників.

«Олександрія» прибула до Черкас із жахливою серією за плечима: сім матчів безе перемог, протягом яких було здобуто лише два очки. Чорна полоса затягнулася більш ніж на два місяці… Звісно, нічого окрім максимального результату, гостей цього дня не цікавило. Тим більше, всім відомо, як невдало на рівні УПЛ складаються для ЛНЗ домашні матчі: чотири поразки в п’яти іграх на власному полі.

Додамо, що до першого в історії очного протистояння команди підійшли з рівною кількістю очок. Опанувати 12-ту сходинку і розташуватися вище свого опонента господарям допомогли додаткові показники.

Майже півторагодинна затримка, зумовлена повітряною тривогою, не додала настрою учасникам, але і не змінила намірів «містян». У дебюті «Олександрія» виглядала цікавіше, агресивніше і наполегливіше. На 10-й хвилині вона навіть забила зусиллями трійки колишніх динамівців. Данило Скорко прорвався до лицевої лінії, Владислав Калитвинцев підтримав партнера і виконав простріл, а Артем Шулянський вправно зіграв на випередження. Утім, втрутився VAR, зафіксувавши офсайд у Владислава Погорілого, який, будемо об’єктивними, дійсно відволікав увагу захисників.

Згодом той таки Шулянський непогано заряджав метрів з 18-ти, однак у цій ситуації належну реакцію продемонстрував Герман Пеньков. У подальшому якихось серйозних завдань перед опонентами підопічні Руслана Ротаня не ставили, хоча й продовжували володіти територіальною перевагою.

Підшефні Лебединського насінневого заводу зазвичай відповідали дальніми ударами. Загадаємо гарні спроби Віталія Бойка та Петра Стасюка, після «пострілу» якого, зокрема, Георгію Єрмакову довелося витягувати м’яч з-під поперечини.

По перерві на полі мало що змінилося. Футболістам не можна було відмовити у бажанні, яке, тим не менш, майже не трансформувалося у небезпечні моменти. За великим рахунком мало що змінили і рокіровки з обох боків, спрямовані на підсилення атаки. Олег Дулуб кинув у бій свого найкращого бомбардира Максима Прядуна, а візаві білоруського фахівця взагалі провів потрійну заміну, оновивши передню ланку. Проте – без істотних дивідендів.

Стало зрозуміло, що долю зустрічі може вирішити якийсь один епізод, одна помилка захисту. Серед невеличкої кількості напівшансів виокремимо ті, що були у крайка ЛНЗ Дениса Норенкова та бразильського «джокера» «Олександрії» Джевані, але і вони ні до чого не призвели. Зрештою міг стати героєм черкащанин Геннадій Пасіч, але вже у компенсований час із вбивчої позиції жахнув по горобцях.

У підсумку – невеселі нулі. Команда Ротаня, яка ще навесні вела боротьбу за єврокубки, подовжила серію без перемог і все ще перебуває в зоні перехідних матчів. І так, вона, як і раніше, розташована – нижче за ЛНЗ.

ЛНЗ – ОЛЕКСАНДРІЯ 0:0
ЛНЗ:
Пеньков, Стасюк, Муравський, Ковальов (Рибалка, 83), Селін, Норенков, Бойко, Олійник (Прядун, 68), Наумець (С.Шестаков, 46), Г.Пасіч, Хобленко (Тищенко, 83).
Олександрія: Єрмаков, Скорко, А.Кравченко, Логінов, Мартинюк, Михайленко (Ковалець, 63), Смирний, Шостак (Кулаковський, 88), Калитвинцев (Микитишин, 80), Шулянський (Джевані, 63), Погорілий (Кулаков, 63).
Попередження: Г.Пасіч (38), Ковальов (77) – Логінов (20), А.Кравченко (54).
Арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ).
7 жовтня. Черкаси. «Черкаси-Арена». +17’C.

7 жовтня 2023 18:17Матеріали на тему

ЛНЗ – Олександрія 0:0. Україна, 10-й тур. Звіт про несправджені надії
7 жовтня 2023 18:17


Гра ЛНЗ – «Олександрія» розпочалася із майже півторагодинним запізненням
7 жовтня 2023 16:23


Україна, 10-й тур. ЛНЗ – «Олександрія». Анонс матчу
7 жовтня 2023 09:27
Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

LIVE! 15:30. Україна, 30-й тур. Зоря – Колос

 

25 травня 2024 08:58

Україна, 29-й тур. Ворскла – Оболонь. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:30

Україна, 29-й тур. Верес – Олександрія. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:24