Сьогодні 23 травня 2024 р.

Конаду: «Треба ризикувати, якщо хочеш досягти мети. Тому я тут, у «Кривбасі»

Перше інтерв’ю захисника «Кривбаса» Ядома Конаду нашого після довгоочікуваного приїзду до Кривого Рогу.

– Ядоме, вітаємо тебе у Кривому Розі! Ми довго на тебе чекали. Як настрій, які перші емоції після того, як ти нарешті до нас доїхав?
– Дякую велике. Щасливий можливості бути тут. Я дуже радий бути частиною родини «Кривбас». Дійсно в захваті опинитися тут. Нарешті все владналось і я разом з командою.

– Дорога до Кривого Рогу була довгою?
– Так, це не було легко, але зараз все добре. Дорога була важкою, але незважаючи на це, як ви вже бачите, я заряджений допомагати «Кривбасу».

– Ти виглядаєш досить стильно. Чи спеціально підбирав образ для України?
– Насправді, це мій повсякденний стиль, тому нічого спеціально не підбирав.

– Які перші враження від Кривого Рогу, клубної бази ФК «Кривбас»?
– Це неймовірно чудова команда. Вважаю, що кожен хоче стати частиною родини «Кривбас». Тому, повторюсь, я щасливий бути тут.

– Розкажи вболівальникам про себе. На якій позиції відчуваєш себе найкомфортніше?
– Я – центральний захисник, проте також можу грати правим захисником. Але все ж таки найкомфортніше відчуваю себе в центрі.

– Як підтримував зв’язок з командою, поки йшов процес отримання візи? З ким спілкувався?
– Так, я постійно був на зв’язку з деякими гравцями, більше з Прінсом Аду, адже він мій співвітчизник, теж з Гани. Авжеж, підтримував зв’язок з тренерським штабом. Хотів знати, що на мене чекають та розраховують.

– З ким із наших гравців ти вже встиг поспілкуватись одразу після приїзду?
– Даніель Соса та Прінс Аду. Вони класні хлопці, відчуваю підтримки з їх боку.

– Чи слідкував за виступами «Кривбасу» під час процесу отримання візи? Що скажеш про турнірне становище команди?
– Так, звичайно, я слідкував за матчами «Кривбасу» на Ютубі, вболівав за червоно-білих. І, можу сказати, що матчі у виконанні команди були неймовірними.

– Знаємо, що увесь цей час ти підтримував форму самостійно. Як оціниш свої фізичні кондиції? Коли зможемо побачити тебе на полі?
– Це залежить від тренерського штабу, тренера з фізичної підготовки. Від себе можу сказати, що вже готовий вийти на поле. Але тренери знають набагато більше, ніж я, тому давайте почекаємо.

– У «Кривбасі» велике представництво африканських футболістів. Чи вже встиг познайомитись з хлопцями? Наскільки цей факт був визначальним при твоєму переході?
– Я відповім, як професійний футболіст. Коли така команда, як «Кривбас», запрошую тебе до себе, в тебе немає опції відмовити. «Кривбас» – це великий Клуб, тут гарна команда. Тож я вирішив приїхати сюди, адже вважаю, що саме цей крок допоможе в моїй футбольній кар’єрі, допоможе прогресувати та стати сильнішим.

– В Україні іде війна. Чи були якісь сумніви перед погодженням переходу?
– Після того, як я отримав повідомлення з запрошенням від клубу, я дослідив цю тему. Поговорив з моїм менеджером, представниками «Кривбасу». І після цього ми дійшли висновку, що я не повинен хвилюватися. Адже іноді ти повинен ризикувати та йти далі, якщо хочеш досягти своєї мети. Тому разом ми вирішили, що не дивлячись ні на що, я їду сюди. І нарешті, я тут, у «Кривбасі». Мої рідні підтримали мій вибір, за що їм також велика вдячність.

23 березня 2024 22:37Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

LIVE! 15:30. Україна, 30-й тур. Зоря – Колос

 

25 травня 2024 08:58

Україна, 29-й тур. Ворскла – Оболонь. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:30

Україна, 29-й тур. Верес – Олександрія. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:24