Сьогодні 26 травня 2024 р.

Вишняк: «Забивши швидкий гол, суперники почали грати в зручний для них футбол»

Головний тренер «Колоса» Ярослав Вишняк прокоментував поразку від над «Руха» (0:1) у 19-му турі УПЛ.

– Був сьогодні швидкий м'яч…
– Звичайно, що цей гол вплинув на гру. Як там пропустили – то вже інший момент. Треба передивлятися та розібратися в ситуації. Але те, що він вплинув на гру – це зрозуміло. І «Рух» почав грати в зручний для них футбол на переходах і швидких атаках – те, чим він сильний.

Нам же, в свою чергу, доводилося багато володіти м'ячем і створювати моменти в позиційній атаці, що у нас не найсильніша сторона, скажімо так.

Якщо коментувати саме перебіг подій, то гол вплинув на гру, і потім ми не могли розхитати оборону суперника, довго затягували з ударом, не могли вийти завершити атаку подачею, завершити ударом, створити тиск на ворота суперника.

 У другому таймі десь перелаштувалися, більше почали грати за спину, тому що, в принципі, знали, що «Рух» – команда, яка пресингує, розбирають 1 в 1, персонально грають. Намагалися грати за спину, випустили другого нападника, Безбородько мав момент, але не змогли відігратися. Тому, на жаль, так.

– У перерві двері у вашу роздягальню були трошки привідчинені. І була там дуже спокійна, зовсім неемоційна розмова, ніби рахунок на вашу користь або нічийний…
– Тут ситуація така. По-перше, треба було заспокоїти хлопців, бо я розумію, що в них було велике бажання. Після такої перерви вже прийшли вболівальники, і вони хотіли себе проявити.

І десь такий гол – скажімо так, нелогічний, одразу на перших хвилинах, він дещо вибив з колії. Тому сварити не було сенсу, треба було вносити корективи, спробувати змінити хід гри. Тому так.

– У першому таймі отримав невеличке ушкодження Тотовицький, але він дограв цей тайм. Ви його замінили в середині другого тайму. Що з ним?
– Я не знаю, наскільки там серйозне пошкодження. Він заміну не просив. Єдине, що там було пошкодження, потім ще отримав. Думаю, що покаже обстеження вже, наскільки там серйозна в нього травма чи немає травми. Зараз нічого не можу сказати.

– Сьогодні перервалася ваша домашня серія без пропущених голів. Як це прокоментуєте?
– Усі серії закінчуються рано чи пізно. Закінчилася та й закінчилася. Будемо розпочинати нову. Зрозуміло, що попереду в нас календар складний, але будемо грати з усіма й намагатися давати бій. А серія що? Одна закінчується – нова починається, тому за це я взагалі не переживаю.

2 березня 2024 22:47Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Україна, 30-й тур. Огляд матчів

 

26 травня 2024 15:33

Царенко: «Задоволений, що забив і допоміг команді»

 

26 травня 2024 10:29

Україна, 30-й тур. Металіст 1925 – Верес. Огляд матчу

 

25 травня 2024 20:43