Сьогодні 23 травня 2024 р.

Україна, 21-й тур. Кривбас – Колос 1:0. Переможний Бізімана

«Кривбас» здобув перемогу над «Колосом» завдяки голу в компенсований час.

Дебют матчу пройшов у рівній боротьбі. Хоча перший удар залишився за господарями. Луньов завершив сольний прохід неточним ударом з лінії карного майданчика. «Колос» згодом відповів фланговою атакою та гострим прострілом Цурікова, який зупинив Бандейра. Тут же Паулаускас пробивав по воротам Кліщука, але, на щастя, вийшло несильно та без проблем для Андрія.

У подальшому гра довгий час йшла без моментів. «Кривбасу» було важко підібратись до воріт суперника. «Колос» також не підходив близько до нашого штрафного. Вʼязка гра в центрі поля. Мінімальною ігровою ініціативою ми все ж володіли, але гості оборонялись доволі грамотно. На 40 хвилині нарешті вдалось створити класний момент.

Іліч виконав подачу з кута поля – Прінс пробивав з другого поверху – якимось дивом мʼяч не залетів у ближню девʼятку. Трохи неточно… Зміни у складі напрошувались, адже гра була далека від тієї, яку звикли бачити у виконанні «Кривбасу». Юрій Вернидуб в перерві змінив Бандейру та Іліча на відповідно Понєдєльніка і Вакулка.

Криворіжці розпочали другу половину гру дуже активно. Після верхової подачі та скидки Бескоровайного зовсім трохи не вистачило Прінсу, аби замкнути передачу. Ми нагнітали з кожною хвилиною. Згодом Дібанго в дотик гостро стріляв з непоганої позиції – трохи вище. Червоно-білі завелись, а от «Колосу» в ці хвилини було важко. Суперник думав виключно про оборону.

«Кривбас» провів ще ряд замін, гра ще більше пожвавішала. Суперник намагався загрожувати воротам Кліщука після декількох дальніх ударів, які, на щастя, були дуже неточними. На 78 хвилині Вакулко гостро прострілив справа - мʼяч ледве не перетнув лінію воріт після декількох рикошетів... А який момент змарнував на 88 хвилині Кожушко... Олега вивели тет-а-тет з воротарем, але наш нападник у ворота не влучив.

Криворіжці продовжували насідати. Вже у компенсований час ще один супершанс. Задерака грав на добиванні, але пробив повз ворота з гострого кута. І все ж таки «Кривбас» вирвав перемогу – Бізімана більярдним ударом поклав мʼяч у дальній кут з лінії штрафного після відскоку.

КРИВБАС – КОЛОС – 1:0
Гол:
Бізімана (90+5).
Кривбас: Кліщук, Бандейра (Понєдєльнік, 46), Бескоровайний, Стецьков, Дібанго, Іліч (Вакулко, 46), Бізімана, Кузик (Задерака, 63), Луньов (Хомченовський, 63), Соса, Аду (Кожушко, 73).
Колос: Фесюн, Цуріков, Бондаренко, Бурда, Лучкевич, Богданов (Криворучко, 85), Демченко (Рангел, 73), Топалов, Оріховський, Ільїн (Гусол, 85), Паулаускас (Безбородько, 82).
Попередження: Бізімана (36), Понєдєльнік (49) – Цуріков (24), Демченко (48), Лучкевич (72), Паулаускас (73), Рангел (90+2).

16 березня 2024 20:08Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

LIVE! 15:30. Україна, 30-й тур. Зоря – Колос

 

25 травня 2024 08:58

Україна, 29-й тур. Ворскла – Оболонь. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:30

Україна, 29-й тур. Верес – Олександрія. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:24