Сьогодні 17 червня 2024 р.

Климовський: «Осінню частину «Кремінь» провів посередньо»

Головний тренер «Кременя» Ігор Климовський проаналізував підсумки першої частини сезону. Нагадаємо, що колектив із Кременчука фінішував у Першій лізі на восьмому місці у групі Б, а Климовський очолив команду після дев'ятого туру.

– Насамперед хочу подякувати ЗСУ за можливість працювати. Вболівальникам хочу побажати терпіння. Вірте у нашу команду. Сподіваюся, що навесні Кремінь гратиме набагато краще.

Підсумки півріччя
– Виступами своїх підопічних залишився незадоволений. Ми багато пропускаємо і мало забиваємо. Складно когось із футболістів виділити. Найбільше забив Галоян, а інші зіграли досить посередньо. У нас всього два вінгери, тому на цій позиції конкуренції немає.

Плани на міжсезоння
– Команда в грудні вже встигла провести двотижневий збір. Підготовка стартувала 15 січня.  Місце зимових зборів – рідний Кременчук. Підготовка до весняної частини сезону пройде в кілька етапів.

Кадрова ситуація
– Хочеться мати у своєму розпорядженні по два-три футболісти у кожну лінію. Будемо виходити із своїх можливостей, але новачки мають бути на голову сильніші за тих гравців, які у нас є.

17 січня 2024 14:17Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Перша ліга, другий етап. 10-й тур. ТОП-5 голів

 

30 травня 2024 09:00

Перша ліга, другий етап. 9-й тур. ТОП-5 голів

 

22 травня 2024 09:00

Перша ліга, другий етап. 8-й тур. ТОП-5 голів

 

14 травня 2024 21:10