Сьогодні 20 квітня 2024 р.

Небо буде більш захищеним: Німеччина виділяє Україні пакет допомоги на €1 мільярд

Німеччина надасть Україні новий пакет військової допомоги на загальну суму 1 мільярд євро. Про це заявив міністр оборони країни Борис Пісторіус.

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони Німеччини, це вже другий «зимовий пакет» для України. Щоб допомогти у захисті критичної інфраструктури та забезпечити подальшу підтримку, Німеччина надає Києву додаткові системи протиповітряної оборони: Patriot, IRIS-T вартістю близько 1 мільярда євро, а також зенітні самохідні установки Gepard.

Крім того, найближчими тижнями в Україну прибудуть ще 10 бойових танків Leopard1 A5, 15 броньованих машин і майже 20 броньованих санітарних автомобілей.

«Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну тим, що їй найбільше потрібно – ППО, боєприпасами та танками. Цим новим «зимовим пакетом» ми ще більше підвищуємо оперативну готовність українських збройних сил на найближчі місяці. Щоб захистити критично важливу інфраструктуру на початку зими та забезпечити подальшу військову підтримку, Німеччина надає Україні додаткові системи ППО Patriot, IRIS-T та Gepard. Цей пакет протиповітряної оборони коштує близько 1 мільярда євро. Ми також робимо українських військових ще потужнішими завдяки комплексному пакету підтримки, який складається з транспортних засобів, зброї та особистого спорядження вартістю понад 20 мільйонів євро», – сказав міністр оборони Німеччини.

10 жовтня 2023 22:48Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 786-го дня повномасштабної війни

 

19 квітня 2024 23:27

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 785-го дня повномасштабної війни

 

18 квітня 2024 21:12

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 784-го дня повномасштабної війни

 

17 квітня 2024 22:34