Сьогодні 15 червня 2024 р.

Генинсон: «Лобановский – флагман всего футбола Украины»

Існує давня істина: цінність людини проявляється в тому, як шанують про неї. Можна тільки уявити цінність для України та вітчизняного футболу тренера Валерія Лобановського, якщо презентація кінострічки про нього відбувається в головному академічному театрі держави, а на захід приходить три Президенти України – Леонід Кравчук, Віктор Ющенко, Петро Порошенко…

Офіційно театр імені Івана Франка має 960 глядацьких місць, і всі сьогодні були зайняті. Причому найрізноманітнішою публікою: політиками, бізнесменами, футболістами (минулого й сьогодення), тренерами, спортивними функціонерами, дітьми. Серед гостей були помічені Григорій та Ігор Суркіси, керівники ФФУ, УПЛ та ПФЛ, Світлана Лобановська, Володимир Мунтян, Олександр Хацкевич, Сергій Ребров, Віктор Хлус, Олександр Шовковський, Максим Шацьких, усі три нинішні динамівські команди (основна, U21, U19) у повному складі разом із персоналом, режисер кінокартини «Лобановський назавжди» Антон Азаров і багато-багато інших.

Навряд чи за останні два роки в Україні відбувся захід із такою кількістю ВІП-осіб!

Серед запрошених було й керівництво Української Прем’єр-ліги: президент Володимир Генінсон, виконавчий директор Євген Дикий, директор спортивного департаменту Максим Степаненко та радник Президента Ігор Підкіпний.

Володимира Генінсона переповнювали враження від побаченого: «За часів роботи Валерія Васильовича в «Динамо» клуб часто називати флагманом чемпіонату колишнього СРСР. Так ось сам Лобановський є таким же флагманом усього футболу України. Мені здається, творці фільму точно відобразили як творчу специфіку метра, так і його людські якості. А це було особливо складно зробити через те, що Валерія Васильовича немає з нами майже півтора десятиліття. Маю багато позитивних емоцій – і від перегляду фільму, і від спілкування з людьми, які зустрів у театрі Івана Франка».

…Після завершення майже двогодинного заходу один із високопоставлених гостей розчулено промовив: «Нам серця розривалися!» Ось іще одне мірило цінності людини: такі емоції відчували вболівальники, коли Валерій Лобановський грав і тренував, а сьогодні вони відчувають щось схоже, дивлячись кінострічку про метра.

28 листопада 2016 19:43Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 841-го дня повномасштабної війни

 

13 червня 2024 23:52

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 837-го дня повномасштабної війни

 

09 червня 2024 21:32

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 832-го дня повномасштабної війни

 

04 червня 2024 20:10