Сьогодні 20 квітня 2024 р.

Новий пакет допомоги США для України: снаряди для нової системи ППО, високоточні боєприпаси

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін повідомив, що США виділяють 200 мільйонів доларів на новий пакет безпекової допомоги для України.

Про це Остін сказав на початку засідання Контактної групи з питань оборони України («Рамштайн-16»), яке відбувається у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

«Я пишаюсь тим, що Сполучені Штати оголосять про найновіший безпековий пакет для України на суму 200 мільйонів доларів», – наголосив Остін.

Зокрема, за його словами, у новий пакет увійдуть снаряди AIM-9 для нової системи протиповітряної оборони, яку США незабаром відправлять в Україну.

Також у нову допомогу увійдуть додаткові артилерійські боєприпаси та ракети, високоточні авіаційні боєприпаси, протитанкове озброєння і спорядження для протидії російським дронам.

Як сказав Остін, загальне зобов'язання США у галузі безпекової допомоги для України тепер досягне позначки у 43,9 млрд доларів з часу початку повномаштабної війни президента РФ Володимира Путіна проти України.

«Я задоволений тим, що ця коаліція за участі близько 50 держав доброї волі з усього світу згуртувалася для виділення понад 33 млрд доларів на безпекову допомогу України», – сказав Остін.

Він зазначив, що понад десяток союзників зобов'язалися виділити більше коштів на допомогу України, аніж США, у відповідності до ВВП.

11 жовтня 2023 16:53Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 786-го дня повномасштабної війни

 

19 квітня 2024 23:27

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 785-го дня повномасштабної війни

 

18 квітня 2024 21:12

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 784-го дня повномасштабної війни

 

17 квітня 2024 22:34