Сьогодні 19 липня 2024 р.

ФІФА почала тестувати нову систему відеодопомоги без ВАР

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) розпочала попередній етап тестування своєрідної альтернативи відеоарбітрам (ВАР) – так звану систему відеодопомоги, в якій ВАР не використовується.

Про це, зокрема, на конгресі ФІФА у Бангкоку повідомив президент федерації Джанні Інфантіно, повідомляє Marca.

Розуміючи, що введення та використання ВАР по кишені далеко не всім, ФІФА вигадала новий варіант – систему відеодопомоги. Це альтернатива ВАР, але без їхньої участі, з меншими фінансовими вкладеннями та меншою кількістю камер. Незмінним залишається тільки одне: можна оцінювати лише ті ж ключові моменти – пов'язані з взяттям воріт, призначенням пенальті, вилученням і помилковою ідентифікацією гравця, що був покараний.

Оскільки в новій системі не застосовується ВАР, ініціатором зупинення гри та перегляду відеоповторів суддею виступає тренер, якому двічі протягом матчу надається можливість зробити запит щодо використання відеозапису.

ФІФА вже випробувала нову систему відеодопомоги – на початку травня на юнацькому турнірі в Цюріху. За попередньою оцінкою результати визнані успішними. Вирішено продовжити експерименти.

Зазначимо, що йдеться саме про тести. Так само тестуються багато запропонованих нововведень. Саме тестування не означає подальшого впровадження та зміни існуючих правил.

17 травня 2024 15:42Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

У таборі олімпійської збірної. Михайленко про підготовку до матчу з Парагваєм

 

17 липня 2024 16:40

Копа Америка, фінал. Аргентина – Колумбія. Огляд матчу

 

15 липня 2024 08:41

Копа Америка, матч за 3-є місце. Канада – Уругвай. Огляд матчу

 

14 липня 2024 08:12