Сьогодні 15 серпня 2022 р.

Збірна України: кліматична специфіка, культура пасу та Мудрик у загальній групі

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ

Неділя в таборі національної команди України – зовсім не привід для відпочинку: процес набору ігрових кондицій вимагає наполегливої роботи. Саме тому сьогодні синьо-жовті провели два тренування.

Ранок зустрів літнім теплом: після двох дощових днів температура знову підскочила вище позначки у 20 градусів за Цельсієм уже на 11.00. Тож на початку дня збірники виконували фізичні та тактичні вправи за умов спеки. Очікувана подія: Михайло Мудрик повернувся до загальної групи й тепер працює на рівних з усіма. А ще на полі знову звучали оплески: ланцюжок травневих іменинників продовжив адміністратор збірної Борис Кузьмін.

Щойно синьо-жовті завершили ранкове заняття, різко почався сильний дощ, який уже за 15 хвилин продовжився градом, а ще хвилин за 10 враз припинився. Нічого не вдієш – така вже кліматична специфіка Словенії, яка розміщена поміж горами. Позитивний момент – після дощу одразу стає свіжіше, дихається легше, а отже, і працювати на футбольному полі значно приємніше.

Однак увечері спеку на полі створювали вже самі футболісти, які, виконуючи тренерські завдання, працювали в ігрових серіях. Більша частина заняття складалася з відрізків, в яких брали участь усі здорові на даний момент збірники.

Завдання час від часу змінювалися, але основне, на чому нині акцентує увагу головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков, – це культура пасу, швидкість прийняття рішень, високий темп гри. Команда повинна набирати функціональний та ігровий тонус, якого виконавців позбавила війна. Для цього хлопці не шкодують зусиль, самовіддано виконуючи тренерські завдання. Завтра в національної збірної – знову два тренування.

undefined

undefined

undefined

undefined

8 мая 2022 22:45Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Україна – Ірландія: після матчу

 

15 июня 2022 01:10

Ліга націй, група В1. Україна – Ірландія 1:1. Огляд матчу

 

15 июня 2022 01:00

Щоденники збірної. Передматчеве тренування та повернення Маліновського

 

13 июня 2022 21:54