Сьогодні 15 серпня 2022 р.

Збірна України. Тренування на доріжку та побажання гладбахців

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ

Сьогодні наша головна команда повернулася до свого тренувального табору у словенському Брдо.

Наступний день після гри національна команда України розпочала, як і всі попередні, зі сніданку о 9-й ранку. Переночувавши у готелі на території гостинної арени «Боруссія Парк», синьо-жовті провели ранкове тренування на одному з 10-ти полів футбольного клубу з Менхенгладбаха. Із цих 10-ти два – маленькі майданчики для дитячих команд та вісім – повнорозмірні галявини (одна п – р.– зі штучним покриттям, решта сім – із натуральним газоном).

Якщо в день матчу українці займалися на найближчому до готелю полі № 3, то сьогодні – на розташованому на 500 м далі дев'ятому тренувальному полігоні.

Зважаючи на те, що вчора всі присутні в Німеччині польові гравці, крім Артема Довбика, а також два воротарі взяли участь у поєдинку, сьогоднішнє тренування було суто відновлювальним. Після аеробного бігу хлопці отримали комплекс вправ зі стречингу від тренера-реабілітолога В’ячеслава Руженцева. Тим часом наш фітнес-тренер Іван Баштовий окремо займався з Артемом Довбиком, якому зараз необхідно кілька днів попрацювати за індивідуальною реабілітаційною програмою.

Після цього у збірників був ще час відвідати сауну, розміщену безпосередньо в роздягальні на стадіоні, та пообідати, після чого автобус із національною командою вирушив до аеропорту Дюссельдорфа.

Клубну арену «Боруссії» М збірники залишали зі словами вдячності за підтримку й турботу, якою німецький клуб, без перебільшення, огорнув своїх українських гостей. Прощаючись та бажаючи українцям успіху у Глазго, менхенгладбахці також висловлювали сподівання, що війна завершиться якнайшвидше, а синьо-жовті після збору зможуть повернутися до мирного життя.

Політ, як і попередній, тривав 1 годину 20 хвилин. До готелю у Брдо збірна України повернулася о 18.25 за центральноєвропейським часом.

Сьогодні в команди – лише вечеря та відпочинок, а завтра – вечірнє тренування та продовження роботи на зборі.

undefined

undefined

12 мая 2022 21:20Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Україна – Ірландія: після матчу

 

15 июня 2022 01:10

Ліга націй, група В1. Україна – Ірландія 1:1. Огляд матчу

 

15 июня 2022 01:00

Щоденники збірної. Передматчеве тренування та повернення Маліновського

 

13 июня 2022 21:54