Сьогодні 29 червня 2022 р.

Збірна України отримала підкріплення з Англії

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ

Напередодні пізно ввечері до табору національної команди України, яка проводить тренувальний збір у Словенії, прибули Віталій Миколенко та Андрій Ярмоленко, а сьогодні після обіду – Олександр Зінченко.

Приїзду «англійців» партнери чекали давно, а отже, зустріч була теплою й навіть зворушливою. Скажімо, Миколенко востаннє був у таборі збірної ще у вересні, Ярмоленко та Зінченко – у листопаді. Хлопці зізнавалися, що просто не могли дочекатися, коли знову відчують атмосферу національної команди.

Усі новоприбулі вийшли сьогодні на поле тренувального центру у Брдо, щоправда, взяти участь у вечірньому тренуванні не зміг Віталій Миколенко. Оборонець «Евертону» приїхав із забоєм гомілкостопу, отриманим у грі за клуб, відтак сьогодні займався індивідуально під наглядом реабілітолога.

undefined

undefined

Утім, планується, що Віталік уже завтра приєднається до загальної групи. Пропускали заняття також Микола Шапаренко та Михайло Мудрик, які отримали незначні ушкодження й проходять курс лікування під наглядом лікарів збірної. Завершує курс реабілітації Денис Попов.

Решта гравців, у тому числі Андрій Ярмоленко та Олександр Зінченко, повноцінно відпрацювали програму вечірнього тренування, що включала в себе пробіжку, розминку, квадрати, тактичні та ігрові серії.

У роботі тренерського штабу тактична побудова та напрацювання структури гри на матч 1 червня із Шотландією нині посідають визначальне місце.

undefined

undefined

24 мая 2022 23:00Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Україна – Ірландія: після матчу

 

15 июня 2022 01:10

Ліга націй, група В1. Україна – Ірландія 1:1. Огляд матчу

 

15 июня 2022 01:00

Щоденники збірної. Передматчеве тренування та повернення Маліновського

 

13 июня 2022 21:54