Сборная Украины заняла шестое место на Универсиаде

Сьогодні підопічні Анатолія Бузніка завершили свої виступи на Всесвітній універсіаді, яку приймав італійський Неаполь.

У боротьбі за п’яте місце наші хлопці зійшлися зі студентами Південної Кореї. Перед самою перервою Артем Радченко, який цього разу діяв на вістрі атаки, відкрив рахунок. Але на 60-й хвилині суперники зуміли вирівняти становище. До фінального свистка частіше м'ячем володіли українці, проте рахунок не змінився – 1:1.

Переможець повинен був визначитися в серії післяматчевих пенальті. Влучнішими виявилися корейці, які забили тричі. У нас відзначився лише Дорошенко, а Завійський, Думанюк та Юхимович схибили. Відтак студентська збірна України фінішувала шостою, зробивши крок уперед у порівнянні з попередньою Універсіадою, в Тайбеї, де вона була сьомою.

Всесвітня універсіада-2019. Матч за 5-е місце

Студентська збірна України – студентська збірна Південної Кореї 1:1 (пен. – 1:3)
Радченко (45) – Кім (60).
Україна: Солдатенко, Астахов, Співаков, Лобов, Юхимович, Соколов, Костишин (Дорошенко, 46), Завійський, Толочко (Думанюк, 62), Радченко (Чумак, 70), Понєдєльнік (Штогрин, 79).

13 липня 2019 23:58