Сборная Украины (U-17) выиграла международный турнир в Латвии

Учора для юнацької збірної України U-17 (футболісти не старші 2003 року народження) матчем проти однолітків із Північної Македонії закінчився виступ на турнірі чотирьох збірних, що проходив у Латвії.

Після того, як турки виграли в латвійців, стало зрозуміло, що для перемоги в цих змаганнях синьо-жовтим в останньому турі потрібно просто обіграти македонців.

Однак уже на 11-й хвилині українська збірна пропустила. Утім, цей результат протримався лише вісім хвилин. Волошин відновив рівновагу в рахунку. А після перерви все стало на свої місця. Спочатку Микитишин вивів нашу збірну вперед, а під завісу зустрічі крапку поставив Яцик. 3:1. Таким чином, команда Олександра Петракова стала тріумфатором цього турніру.