Сегодня 14 октября 2019

Безуc: «В «Динамо» були проблеми в психологічному плані»

Півзахисник збірної України Роман Безус розповів про те, чому йому не вдалося заграти в «Динамо» та «Дніпрі».

– В «Динамо» та «Дніпрі» ви грали нестабільно. Чому не вдалося стати залізно основним в цих клубах?
– В «Динамо» були проблеми в психологічному плані. Виходив і десь переживав. 2-3 матчі були невдалі і не міг впоратися з тиском. Сам на себе тиснув – завжди критично ставлюся. Так воно й пішло. Були хороші епізоди, але не завжди. В «Дніпрі» вже відчувалося полегшення в голові, були інші думки. Там була дуже велика конкуренція і свої проблеми. Не відчував там повну довіру, яка була в Полтаві. Десь 30 відсоткам футболістам зі 100 вона потрібна.

– Сергій Ребров говорив, що ви не вписуєтеся в його схему. Ходять розмови, що ви недисциплінований гравець на полі – не тримаєте лінії, забігаєте в чужі зони. Було таке?
– Частково так. Було раніше. Вперше з серйозними схемами я зіткнувся в «Динамо». Було важко – це сковувало деякі дії. Розумів майже все, але інколи треба бігти лише в конкретну зону. А голова думала – можна і тут м’яч отримати. Були періоди, що робив лише те, що й хотіли від мене. Але це не завжди виглядало краще. Коли вже в Бельгії опинився, часто змінювалася тактика. І в цьому плані я став більш освіченим.

20 марта 2019 18:22Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Дневник сборной Украины. День шестой

 

13 октября 2019 14:54

Украина – Литва. Послематчевая пресс-конференция наставников команд

 

12 октября 2019 01:10

ЕВРО-2020, группа В. Украина – Литва 2:0. Обзор матча

 

12 октября 2019 01:00