Сегодня 15 января 2021

Сборная Украины: режим двухразовых тренировок и табу Мальдеры

Відпрацювання структури гри в контексті підготовки до конкретного суперника – ця частина роботи завжди посідає чільне місце під час навчально-підготовчого збору національної команди.

Уранці тренери провели тактичні заняття, розподіливши гравців за ланками. У цьому процесі превалювала інтелектуальна праця. Звісно, без руху не минулося, адже думати на полі слід неодмінно в динаміці, до того ж осіння свіжість і легкий вітерець не дозволяють стояти на місці.

Однак футболістам завжди хочеться більше вправлятися з м’ячем, а тому четвірка Ярмоленко, Зінченко, Яремчук та Шахов скористалася ліченими хвилинами після завершення ранкового тренування, аби пограти «у два дотики». Щоби припинити традиційний «челендж», Андреа Малдері довелося забрати кулястого в затятих «сперечальників» – усе ж холодна пора змушує бути пильним, аби уникнути переохолодження організму. Такий жест тренера хлопці сприйняли з розумінням й добрим гумором – концентрація на підготовці аж ніяк не шкодить позитивній атмосфері в команді.

undefined


Більше роботи з м’ячем у гравців буде на вечірньому тренуванні, що, як і ранкове, відбудеться на харківському стадіоні «Сонячний». Під час цього заняття збірники реалізовуватимуть тактичні напрацювання, засвоєні вранці. До речі, й завтрашній офіційний передматчевий тренінг також відбудеться на «Сонячному», що під час збору синьо-жовтих має статус їхнього основного тренувального поля. Таким чином, на «Металіст», де національна команда вчора провела відкрите тренування, збірники повернуться вже 11 жовтня, щоби провести на полі харківської арени кваліфікаційний матч з Литвою.

9 октября 2019 16:06Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 12-й тур. Львов – Ингулец 1:1. Обзор матча

 

05 декабря 2020 18:27

Интервью Андрея Шевченко после возвращения сборной Украины из Швейцарии

 

18 ноября 2020 21:46

В сердце сборной. Швейцария

 

17 ноября 2020 10:28