Сегодня 26 января 2022

Ультрас: «ФФУ едет в Швейцарию не договариваться...»

Лідер фан-руху львівських Карпат Тарас Павлів розповів про вчорашній виконком ФФУ та ситуацію навколо майбутньої зустрічі з УЄФА та ФІФА.

– 18 вересня в Швейцарії Анатолій Коньков зі своєю командою зустрінеться з представниками ФІФА та УЄФА, – сказав Павлів. – І на останньому засіданні виконкому ми разом з керівництвом федерації дійшли згоди, що ФФУ їде до Швейцарії не вести переговори, а прямо вимагати застосування санкцій проти РФС за несанкціоноване ведення кримських клубів до свого складу. На цій зустрічі ніхто не має домовлятися про різні нюанси, адже в нас нема бажаючих говорити з Росією. Будь-які пропозиції з її сторони не прийматимуться до уваги. Натомість Федерація футболу України збирається лише вимагати від ФІФА санкцій найвищого рівня для РФС.

Також ми домовилися, що ФФУ опублікує на своєму офіційному сайті цю позицію за годину до початку переговорів. В даній публікації має висловлюватись чітка мотивація української сторони із зазначенням пунктів регламенту ФІФА, які були порушені російською стороною. Крім цього, якщо не помиляюся, за день до зустрічі пройде брифінг представників ФФУ (це президент федерації Анатолій Коньков, віце-президент Андрій Павелко, член виконкому Михайло Ланьо та виконавчий директор Максим Бондарєв. – прим. М.С.), де буде обговорено всі деталі. Також сподіваємось на підтримку нашої людини в ФІФА – Григорія Суркіса, який має підтримати нас.

Ми дуже вдячні керівництву федерації, адже нам швидко вдалося знайти спільну мову та прийти до єдиного рішення. В нас не було ніяких проблем, протиріч чи сварок.

Результат зустрічі? Ясно, що відразу нічого не станеться, тому будемо чекати. Вважаючи, як довго «розкачується» Європа щодо застосування санкцій до Росії, УЄФА та ФІФА прийме рішення трохи згодом. Але в першу чергу хочеться побачити висновок, що кримські клуби не мають грати ні в російському, ні в якому іншому чемпіонаті окрім українського. І якщо представники ФІФА будуть якось перешкоджати такому рішенню, відразу буде зрозуміло, наскільки вагому роль в їх житті відграють гроші Газпрому. Адже в будь-якій ситуації ми керуємося саме нормами ФІФА та УЄФА, і що можна говорити, якщо ці структури самі не виконують свої норми?

«Крымнаш» – проблемы ваши

 

10 сентября 2014 15:44Материалы по теме

Исполком ФФУ – о Крыме, Конгрессе и Кубке Содружества
9 сентября 2014 15:12
Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Шевченко в сборной Польши, Ракицкий больше не в Зените? Сборы наших клубов. ПРОФУТБОЛьные новости

 

25 января 2022 09:31

Попов: пропозиція із Франції, подарунок Суркісів на весілля, чому вибачався перед Луческу

 

17 января 2022 11:46

В Киеве почтили память Валерия Лобановского

 

06 января 2022 19:04