Сегодня 17 ноября 2018

Руководители НАБУ и НАПК подтвердили, что расследуют коррупционные действия Павелко

Известный журналист Роман Бочкала рассказал на своей странице в Фейсбуке, что главы двух антикоррупционных органов Украины подтвердили наличие расследований в отношении президента ФФУ Андрея Павелко.

«Поговорив з головою НАЗК Олександром Мангулом про футбол. Вчора він вболівав за Бельгію. Сьогодні буде за Англію. Подарував Олександру Анатолійовичу футболку команди – «СтопКору». Бо ми разом вболіваємо за боротьбу з корупцією. Не оминули увагою і український футбол. На жаль, корупції в ньому вистачає. Голова ФФУ Андрій Павелко клієнт НАЗК. По ньому наразі проходить детальна перевірка. А ще є протоколи про конфлікт інтересів, які за тиждень мають бути скеровані до суду.

Зібрані матеріали свідчать про прийняття рішень Павелком в стані реального конфлікту інтересів. Під час засідань комітету з питань бюджету та пленарних засідань ВРУ. А також порушення ним обмежень щодо сумісництва статусу народного депутата України у звязку з перебуванням на посаді члена Ради директорів Компанії UEFA Events SA, яка є прибутковою організацією. Оборудками в ФФУ вже також займається НАБУ. Це мені особисто підтвердив Артем Ситник.

Такого немає ніде в Європі щоб голова футбольної федерації був ще й топ-чиновником. Та впливав на розподіл мільйонів на підконтрольні йому структури. Про все це вже загально відомо завдяки журналістським розслідуванням. Зокрема багато зусиль доклав мій колега Kostyantyn Andriyuk. Павелко має визначитись. Хто він – депутат чи спортивний функціонер. Сидіти на двох стільцях не зручно і небезпечно. Можна впасти», – написал Бочкала.

11 июля 2018 13:47Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Квартира, машина, курорт: як Павелко «відмиває» виведені через офшори кошти

 

16 ноября 2018 10:12

Виктору Цыганкову - 21! Лучшие голы футболиста ко дню рождения

 

15 ноября 2018 18:45

Бентли, Мальдивы... А в декларации Павелко без изменений. Как это работает - смотрите в свежем расследовании

 

14 ноября 2018 09:00