Цифри і факти. Найважливіші події 3-го туру УПЛ

Події 3-го туру української Прем'єр-ліги-2020/21 в статистичному розрізі.

Полтавці повторюють клубний рекорд чверть столітньої давнини. «Ворскла» лише 2-й раз стартувала в чемпіонаті з 3-х поспіль перемог, а вперше ще у 1996 році.

1-й раз в УПЛ «Зоря» на своєму полі зіграла внічию з «Шахтарем» – у 23-й грі.

Безвиграшна серія «Шахтаря» в матчах із «Зорею» триває в УПЛ 3 гри: 2 нічиї та поразка.

Безнічийна серія «Динамо» в матчах зі «Львовом» з 25 лютого 2018 року триває 10 ігор: 8 перемог та 2 поразки.

Завершилася безгольова серія «Шахтаря» у ворота «Зорі», яка тривала в УПЛ 203 хвилини.

570-й матч «Зорі» в чемпіонатах: +188=128-254 м’ячі 625-815.

430-й гостьовий матч «Шахтаря» в УПЛ: +265=86-79 м’ячі 799-386.

«Шахтар» не програє в УПЛ 11 матчів поспіль: +8=3.

Луганський клуб обходиться без перемог в чемпіонатах 5 матчів поспіль: 2 нічиї та 3 поразки.

«Зоря» на своєму полі не перемагає 5 ігор поспіль: 3 нічиї та 2 поразки.

«Колос» утримує клубну рекордну безнічийну серію в УПЛ, яка з 28 вересня 2019 року триває 29 ігор: 11 перемог і 18 поразок.

Клубний рекордний гольовий серіал ковалівської команди триває в УПЛ 6 матчів – 14 м’ячів.

Закінчилася програшна клубна рекордна виїзна серія «Колосу», яка продовжувалася в чемпіонатах 7 ігор, м’ячі 5-19.

«Олімпік» провів 180-й матч в чемпіонатах: +49=51-80 м’ячі188-281.

30-а домашня перемога олімпійців в УПЛ – у 90-й грі.

1-а велика поразка «Минаю» в чемпіонатах – у 2-й грі.

Дніпряни на своєму полі забивають голи впродовж рекордних для клубу 12-ти матчів – 22 голи.

«Дніпро-1» втрачає перші домашні очки в УПЛ в матчах із «Маріуполем» – у 3-й грі.

Гольова серія «Дніпра-1» триває в УПЛ 8 ігор (13 м’ячів), що стало повторенням клубного рекорду дніпрян.

Безнічийний серіал «Маріуполя» продовжується в чемпіонатах 10 ігор: 7 перемог та 3 поразки.

Завершилася переможна серія «Олександрії» в матчах проти «Ворскли», яка тривала в УПЛ 4 матчі.

Перервалася безгольова серія полтавчан у ворота «Олександрії», яка з 3 грудня 2017 року тривала 426 (!) хвилин.

40-а домашня поразка «Олександрії» в чемпіонатах.

«Львів» утримує клубну антирекордну безвиграшну серію в УПЛ, яка з 29 лютого триває 15 турів: =6-9.

Нічийний клубний рекордний гостьовий серіал «Десни» триває 3 гри.

70-й гол у складі «Шахтаря» у всіх турнірах забиває забиває Марлос, який стає 8-м «гірником», що підкорив цей рубіж. 56 голів забито в УПЛ, 4 – в Кубку, 9 – у єврокубках та 1 – в Суперкубку.

65-й гол в УПЛ забиває Марлос («Шахтар»), 50-й – Віктор Циганков («Динамо»), 15-й – Владислав Кочергін («Зоря»), 10-й – Андрій Гітченко («Десна»), 1-й – Артем Бондаренко (у 8-й грі), Данило Сагуткін (у 24-й, обоє – «Маріуполь»), Ніка Сітчінава («Інгулець», у 3-й), Ростислав Русин («Рух», у 2-й).

1-й дубль в УПЛ оформлює Шахаб Захеді («Олімпік», у 26-й грі), який стає 1-м іранським дуплетистом у чемпіонатах України, Євген Морозко (у 30-й), який стає автором найшвидшого дублю «Колоса» в УПЛ – на 20-й хвилині.

Гольова серія Руслана Степанюка («Ворскла») збільшилася до 3-х матчів – 3 голи.

200-й матч в УПЛ провів Андрій Гітченко, 100-й – Андрій Тотовицький (обоє – «Десна»), 50-й – Владислав Дубінчак («Дніпро-1»), Сергій Літовченко («Львів»), 1-й – Ілля Шевцов («Десна»), Олексій Шпак («Минай»), Володимир Заставний, Ерік Гліга (обоє – «Рух»).

У 5-му для себе клубі УПЛ дебютує Олександр Бандура («Рух»), 4-му – Сергій Літовченко («Львів»), Євген Селезньов («Колос»), 3-му – Вадим Парамонов («Рух»), 2-му – Володимир Кринський, Віталій Павлов (обоє – «Інгулець»), Віктор Корнієнко («Шахтар»), Мілош Стаменковіч, Юрій Климчук, Данііл Кондраков (усі – «Рух»).

150-й матч в УПЛ у складі «Динамо» провів Сергій Сидорчук, який стає 19-м динамівцем, який перейшов цей рубіж.

Мірча Луческу біля керма різних клубів УПЛ відсвяткував 150-ту перемогу на своєму полі: 1-у – з «Динамо» та 149 – в «Шахтарі».

Юрій Максимов на чолі різних клубів УПЛ дочекався 150-го гола своїх підопічних: 23 – у «Ворсклі», 19 – в «Оболоні», 65 – в «Кривбасі» та 43 – в донецькому «Металурзі».

90-й в УПЛ домашній матч «Олександрії» при Володимиру Шарану: +38=25-27 м’ячі 121-100.

15-й раз к чемпіонатах Віктор Циганков пробивав пенальті – 14-й гол.

Владлен Юрченко («Зоря») продовжує в УПЛ пробивати з «позначки» без жодного промаху – 6-й гол.

1-й раз в чемпіонатах пробивав пенальті Данііл Кондраков («Рух», у 15-й грі).

5-й в УПЛ нереалізований пенальті у ворота Євгенія Волинця («Колос») – після 16-го удару.

1-е в УПЛ вилучення Данила Сагуткіна («Маріуполь», у 24-й грі), Маруана Міхобі («Львів», у 2-й).

21 вересня 2020 10:57