Сьогодні 26 квітня 2024 р.

Понде: «Карпати» дуже хотіли скоротити відставання від «Десни»

Футболіст «Карпат» Крістіан Понде розповів про поразку в поєдинку 16-го туру УПЛ проти «Десни» (0:2).

«Гра була дуже важкою. Ми знали, що «Десна» – це хороша команда. Вона мала на чотири пункти в турнірній таблиці більше, ніж ми. «Карпати» дуже хотіли здобути перемогу, однак це нам не вдалося. Нам треба наполегливо працювати.

Думаю, що в першому таймі гра була загалом рівною. Два пропущені голи – це наслідки наших помилок. Після перерви ми почали грати краще, однак потім відбулося вилучення. Звичайно, що за таких умов було складно – програвати 0:2 і діяти за чисельної меншості. Як можна було вийти з тієї ситуації? Треба працювати більше, виконувати більше бігової роботи. Потрібно було діяти компактно і швидко переміщатися по полі», – сказав Понде.

Наступний матч львів'яни проведуть проти ФК «Арсенал-Київ» на виїзді. Поєдинок відбудеться першого грудня о 17:00.

24 листопада 2018 21:21

Карпаты – Десна 0:2. Украина, 16-й тур. Отчет
24 листопада 2018 15:52